Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Galerie Mariánská

Součástí Galerie Mariánská je kavárna, která se nachází v přízemí budovy bývalých Mariánských kasáren. Vychutnejte si svou oblíbenou kávu ve velmi netradičním prostředí. Zdejší káva obsahuje směs velmi kvalitních ručně sbíraných zrn Coffea arabica (75%) a Coffea canephora (25%). Pokud budete mít chuť na něco alkoholického, jistě si vyberete z rozmanité nabídky vynikajících rumů, koňaků, brandy a absintů.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Prostředí kavárny je čisté a nové, ale takové neosobní. Obsluha trochu laxní, dortík s kávou nebyl špatný, ale znovu už se sem asi nevrátíme. Nic co bychom doporučili známým k návštěvě zde není,
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vyjímečné prostředí, krásné umělecké dekorace, příjemná obsluha, výborné zákusky. Jediné co mě překvapilo, že zde zřejmě nevaří - soudím dle obdrženého menu lístku.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Příjemné a klidné prostředí nově opraveného historického prostoru spolu s přilehlou galerií je pro kavárnu jak dělané.Kavárna je úplně nová, nekuřácká.Z nabídky bych vyzvihl naprosto dokonalý čaj s čerstvou mátou servírovaný v krásném porcelánu.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO