Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 48x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Galerie Café

V kavárně ochutnejte nejen zákusky vlastní výroby, ale také obědy a večeře každý den. Specialitou spojenou s prostředím pak je možnost zapůjčit si piknikový košík a vyrazit posedět i do nedaleké trávy.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Dnešní návštěva vzbudila trochu rozpaky - poměrně dlouhé čekání na první objednávku, poté už obsluha super. Fajn nabídka občerstvení i nápojů, ale zároveň nám přišli dorty opravdu předražený - medovník 70,-Kč ? V druhé půlce naši návštěvy obsluha pustila hudbu dost hlasitě.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opět velký palec nahoru! Jiný týden, jiné menu, výborná polévka, rozumné ceny, milá a vstřícná obsluha! Z kavárny se pomalu ale jistě stává restaurace. Velice příjemné!
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Ú žasná kavárna v parku a zároveň v centru Pardubic. Interiér je dokonalý, všude krásné květiny, dekorace. Občas jsme měli pocti, že kuchyň i obsluha tápe. Včera ale velká spokojenost! Velice milá obsluha a příjemné překvapení v možnosti kvalitní večeře! Super!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO