Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Futurama Caffe

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Nejlepší místo na pondělní snídani. Restauraci mohu jen doporučit. Hezké prostředí, milá obsluha a velmi dobře tady vaří. Navíc je to v blízkosti centra města.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dneska jsem opět zašla na snídani. Opět vše bez chybičky. Obsluha,prostředí, jídlo, čistota i atmosféra v pořádku. Moc se mi zde líbilo a těším se zase na další návštěvu.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné posezení v krásném prostředí. Obsluha je tam rychlá a sympatická. Káva je také dobrá a jidlo ujde. Děkuji, přijdu určitě znovu a doporučuji návštěvu všem.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí a posezení s přáteli. Doporučuji všem, kteří mají zájem o klidné a přátelské restaurace v širším centru města. Rozhodně se ještě vrátím. Děkuji
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V této kavárně jsem byl poprvé díky setkání před společnou obvodní schůzkou a byl jsem spokojen. Už od rána sem chodí lidé, byť primárně pro kávu s sebou, stolky se rychle zaplňovaly a asi největší poptávka byla po stolcích na vyvýšeném podiu, kde jsou umístěny i zásuvky...
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Milá kavárna v prostředí kancelářských budov. Velmi dobrá káva a zakusky. V nabídce je i něco malého slaného k jídlu. Každý pracovní den je také v nabídce polévka.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO