Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Futurama Caffe

Kavárna Futurama je nadzemním patrem jídelny Futurama, celá tato budova je součástí přilehlého business komplexu. Kavárna je otevřena ve všední dny od 7:30 do 19:00, což poskytuje možnost brzké ranní kávy před prací, dezert po obědě, nebo malá svačina odpoledne. Sortiment má kavárna Futurama široký - mnoho druhů kávy, čaje, sladké, těstoviny, panini, saláty, sendviče a další. Dobré jídlo dokresluje příjemná atmosféra prosvětleného interiéru a příjemná obsluha.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Nejlepší místo na pondělní snídani. Restauraci mohu jen doporučit. Hezké prostředí, milá obsluha a velmi dobře tady vaří. Navíc je to v blízkosti centra města.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dneska jsem opět zašla na snídani. Opět vše bez chybičky. Obsluha,prostředí, jídlo, čistota i atmosféra v pořádku. Moc se mi zde líbilo a těším se zase na další návštěvu.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné posezení v krásném prostředí. Obsluha je tam rychlá a sympatická. Káva je také dobrá a jidlo ujde. Děkuji, přijdu určitě znovu a doporučuji návštěvu všem.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO