2 fotky
Podnik mimo provoz

Je nám líto, ale tento podnik ukončil provoz. Podívejte se na podobné podniky v okolí.

Na mapě

Informace Kavárna Fa.zóna

Studio fa.zóna se nestará jen o Vaše tělo, ale také o Vaši duši. Přijďte posedět do příjemného a klidného prostředí naší kavárny v Brně Řečkovicích.
Našim návštěvníkům (včetně těch nejmenších) nabízíme celou řadu nealkoholických nápojů, včetně džusů, limonád, točené kofoly a horkých nápojů (samozřejmostí je prvotřídní káva značky Alfredo Primus Omnium, čaje značky Eilles, horká čokoláda a horké ovocné nápoje), bohatá nabídka zákusků a pro mlsné jazýčky panini nebo palačinky s horkým ovocem.
Pro Vaše ratolesti je připraven dětský koutek, ve kterém se určitě nebudou nudit a Vy si tak budete moci vychutnat v klidu svůj šálek kávy nebo čaje.
Pravidelně pro Vás v naší kavárně pořádáme speciální akce (např. palačinka s horkými malinami a espresso, latte s nugátovými koblížky či horká čokoláda s profiterolkami).
Pro stálé zákazníky kavárny jsme připravili slevové kartičky "fa.zrnky" - za každou kávu obdrží zákazník razítko ve tvaru kávového zrnka a tím získává každou pátou kávu zdarma.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace