Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Evropa

Restaurace Evropa se nachází v přízemí Evropského spolkového domu v historickém centru Pardubic na Pernštýnském náměstí. Kapacita restaurace je až 100 osob, salónek pro 20-50 osob je rozdělen na kuřáckou i nekuřáckou část s možností variabilního uspořádání prostor pro firemní i soukromé akce (rauty, tiskové konference, semináře, svatby, smuteční obřady, promoce, večírky, taneční večery atd.) 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Prima místo. Správně se to tu hemží. Zajímavé menu. Salát ochucený, ryba nebyla zmrtvená. Místňáci chválili setrvalou kvalitu. Příjemná obsluha. Rozhodně rádi opět zavítáme.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
V restauraci jsme byli po dlouhé době. Překvapilo nás, že tam skoro nikdo nebyl. Jídlo bylo moc dobré. Koupili jsmevoucher přes Slevomat. Pivo mají pouze Cambrinos a Plzeň. Bylo drahé a nebylo ani moc dobré. Nevím, zda navštívíme příště.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO