Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

  • Baron

    Karviná, Pivovarská 17/13, 73301

Kavárna Caffé Club Elektra

Přehled hodnocení
? celkově
? personál
? prostředí
? jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 0x
4 1x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Cheesecake Ollies už není, co býval, ale je dobrý. Káva i džusy v pohodě. Jen ta příšerně otrávená obsluha, to je pořád stejně na nic. Čím to? Nebaví je to? Proč to dělají?
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Konečně jsme navštívili tuto karvinskou kavárnu. Po recenzích na skvělé kafe a dorty z Ollies, po kterých jsem pokukovala na jejich Facebooku, jsme se moc těšili. Dali jsme si cappuccino grande, caffe latte a k tomu dva dortiky, můj Bounty dort byl exkluzivní. Přímo v krému byly kousky Bounty tyčinky. No, nic pro dietu. Druhý dort byl smetanový s banánem, také moc dobrý. Čepují zde Svijany. Seděli jsme venku, což bylo příjemné, akorát obsluha sem tak často nechodila, proto trochu menší hodnocení. Určitě se zase vrátíme. Skvělá káva a dorty se cení.
Kavárna Caffé Club Elektra
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prijemne prostredie, mily personal a vyborna kava. Pre mna najlepsia kaviaren v Karvinej, vzdy sa tu rada vraciam. Potesila aj podpora projektu piccoloneexistuje, zo strany kaviarne
Kavárna Caffé Club Elektra
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prijemne prostredie, mily personal a skutocne vyborna kava. Servis na dobrej urovni. Najlepsia kaviaren v Karvinej, vzdy sa tu rada vraciam. A potesila ma podpora projektu piccoloneexistuje zo strany kaviarne.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO