Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 70 %    hodnoceno 13x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Dobrá trafika Újezd

Kavárna s galerií nabízí širokou nabídku káv, čajů, ovocných šťáv a jiných nealkoholických nápojů, alkoholické nápoje. K dispozici je stinná zahrádka s koutkem pro děti. Specifickou součástí kavárny je trafika, ve které se nachází i nekuřácká část kavárny. Pořádají se zde živá vystoupení jazzových a swingových hudebníků.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Meli jsme rezervaci, o ktere personal bohuzel nevedel, ale naslo se volne misto dole u sklipku, takze jsme nemuseli odejit s neporizenou:) Skoda jen, ze dole je zima, clovek tam dlouho neposedi. Obsluha je zde mila a ochotna, nic neni problem. Z jidla a piti si vzdy vybereme, proto se sem radi vracime:)
Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Tohle se snad ani nedá popsat. Zaplivaná trafika. Na druhou stranu i proto se zřejmě podnik jmenuje tak, jak se jmenuje. Obsluha byla rovněž mimo a nestíhala i při minimální obsazenosti. Zakouřeno i v nekuřácích
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Srdeční záležitost, interiér útulný, nikde žádný stres a shon. Jen "nekuřácká" část není nijak zvlášť oddělená od kuřácké. Jídlo není špatné, na tento typ podniků rozhodně nadprůměr. A to menu je okouzlující!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO