Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Restaurace v ČR jsou až do odvolání pro veřejnost zavřené. My ale neházíme flintu do žita a pomáháme těm, kteří to nevzdali. Najdete u nás nejobsáhlejší katalog restaurací, kde pro vás stále vaří. Seznam průběžně aktualizujeme a budeme rádi, pokud nám pošlete své tipy na info@restu.cz.

5 fotek

Kavárna Dobrá trafika v Korunní

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Kavárna Dobrá trafika v Korunní

Kavárna s galerií nabízí širokou nabídku káv, čajů, ovocných šťáv a jiných nealkoholických nápojů, alkoholické nápoje. Specifickou součástí kavárny je trafika. Pořádají se zde živá vystoupení jazzových a swingových hudebníků.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 4
  • Personál: 3
  • Prostředí: 4

Dobrou trafiku mám ráda, s přestávkami sem chodím už skoro dvacet let. Dnes jsme měli rezervaci, ale obsluha otevřela s více jak dvacetiminutový zpožděním při kterém nás osm čekalo na ulici. Jídlo bylo dobré. Obsluha k nám moc nechodila a dlouhou jsme čekali na objednání. Mrzí mě, že mi bylo k zaplacení započítáno něco, co už bylo zaplacené naší kolegyní, která odešla dříve. Zaplatili jsme to tedy dvakrát.

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno