Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 21x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Kavárna Divadlo pod Palmovkou

Přehled hodnocení
91% celkově
93% personál
92% prostředí
88% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 11x
4 9x
3 0x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Kavárna Divadlo pod Palmovkou je spíš hospoda, ale za to jedna z nejlepších v okolí Palmovky, Jídlo nemohu hodnotit, neměl jsem, ale často sem rád chodím na Únětické pivo do pěkného prostředí.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Divadlo pod Palmovkou je jedna z nejlepsich kaváren/hospod v okolí Palmovky. Prostředí he čisté a klidné, jídlo i obsluha jsou taky skvělé, plus zde točí uneticke pivo
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Ideální posezení, při kterém se dá rozebrat divadelní představení, nebo jen tak popít, pojíst a posedět. Všechno mají moc dobré, k tomu sympatický personál, hezké prostředí a dobrou dostupnost mhd.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vzhledem k tomu, že jde o divadelní kavárnu, neočekávají se standardní restaurační služby – ale na hodinové posezení před divadlem je to fajn, nejen dobré víno, ale i nabídka "rychlých" jídel – salát s rostbífem byl fajn a obsluha příjemná a milá.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Polední nabídky jsou zajímavé a proto jsem se zastavil. Polévka a hlavní jídlo byl klasický standard, chuťově průměr, ale v blízkém okolí asi doporučím k návštěvě
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Divadlo Pod Palmovkou je jedna z nejlepsich kaváren/hospod v okoli Palmovky. Prostředí je pěkně, čisté a klidné, kuchyně i obsluha jsou taky skvělé, plus zde točí uneticke pivo
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvělé místo, když si chce člověk po skončení představení, anebo jenom tak, posedět v hezkém prostředí s příjemnou obsluhou. Víno je vynikající, stejně tak nakládaný hermelín. Příště vyzkouším lákavě vypadající škvarkovku.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Moc pěkná kavárna/hospoda přímo na Palmovce. Prostředí je pěkné, obsluha velmi milá, jidlo hodnotit nemohu (nemel jsem). Velke plus je Uneticke pivo, ktere zde točí.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi pěkně zařízená kavárna přímo v divadle. Příjemné posezení ukončené nevšedním divadelním zážitkem. Vynikající čaje a saláty - doporučuji. Milá obsluha. Takže platí: Divadlo pod Palmovkou nikdy nezklame a kavárna v divadle také ne.
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Princip fungování téhle kavárny je plně podřízen provozu v divadle. V době objednávky se vás obsluha zeptá, na jaké jdete představení a podle toho doporučí, zda zvolené pití/jídlo stihnete zkonzumovat. Dost zvláštní. Ještě zvláštnější pak je, když pořadatelé z divadla obcházejí jednotlivé stolky a upozorňují, že už začíná představení. Copak každý za svou dochvilnost nejsme zodpovědný sám? Příště si své kafe dám někde jinde.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO