Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 7x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Kavárna Divadlo pod Palmovkou

Přehled hodnocení
82% celkově
86% personál
83% prostředí
80% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 1x
4 6x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Divadlo pod Palmovkou nabízí skvělou kávu. Prostředí je tu příjemné, obsluha byla rychlá a příjemná. Kvalitní služby za přiměřenou cenu. Doporučuji vyzkoušet!!!
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Kavárna Divadlo pod Palmovkou nabízí moc pěkné a příjemné prostředí - všechno sladký hrozně láká. Obsluha byla milá a příjemná, jídlo bylo super, chvíli jsem i poseděl nad skvělou kávou.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemná restaurace a moc milá obsluha. Jidlo rychle donesené a velmi dobré. Super, že je restaurace nekuřácká. Jistě velmi brzy znovu navštívíme s přáteli. :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restauraci jsme navštívili před divadelním představením, vše bylo v pořádku, určitě se ještě někdy vrátíme . Akorát si příště musíme dát pozor, abychom nedostali stůl přímo u topení.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Prostředí a obsluha v pohode. Dal jsem si čaj do konvicky a líbilo se mi, ze jsem dostal k tomu med, ačkoli jsem ho nechtěl. Kolegyně měla kávu, kt byla v poradku. Měla i ořechovo rumovy dort kt byl skvělý a za 59 kc super cena. Doporucuju konečně čistý a kvalitní podnik na Palmovce.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO