Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 20x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Kavárna Divadlo pod Palmovkou

Přehled hodnocení
91% celkově
92% personál
91% prostředí
87% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 10x
4 9x
3 0x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Divadlo pod Palmovkou je jedna z nejlepsich kaváren/hospod v okolí Palmovky. Prostředí he čisté a klidné, jídlo i obsluha jsou taky skvělé, plus zde točí uneticke pivo
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Ideální posezení, při kterém se dá rozebrat divadelní představení, nebo jen tak popít, pojíst a posedět. Všechno mají moc dobré, k tomu sympatický personál, hezké prostředí a dobrou dostupnost mhd.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vzhledem k tomu, že jde o divadelní kavárnu, neočekávají se standardní restaurační služby – ale na hodinové posezení před divadlem je to fajn, nejen dobré víno, ale i nabídka "rychlých" jídel – salát s rostbífem byl fajn a obsluha příjemná a milá.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Polední nabídky jsou zajímavé a proto jsem se zastavil. Polévka a hlavní jídlo byl klasický standard, chuťově průměr, ale v blízkém okolí asi doporučím k návštěvě
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Divadlo Pod Palmovkou je jedna z nejlepsich kaváren/hospod v okoli Palmovky. Prostředí je pěkně, čisté a klidné, kuchyně i obsluha jsou taky skvělé, plus zde točí uneticke pivo
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvělé místo, když si chce člověk po skončení představení, anebo jenom tak, posedět v hezkém prostředí s příjemnou obsluhou. Víno je vynikající, stejně tak nakládaný hermelín. Příště vyzkouším lákavě vypadající škvarkovku.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Moc pěkná kavárna/hospoda přímo na Palmovce. Prostředí je pěkné, obsluha velmi milá, jidlo hodnotit nemohu (nemel jsem). Velke plus je Uneticke pivo, ktere zde točí.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi pěkně zařízená kavárna přímo v divadle. Příjemné posezení ukončené nevšedním divadelním zážitkem. Vynikající čaje a saláty - doporučuji. Milá obsluha. Takže platí: Divadlo pod Palmovkou nikdy nezklame a kavárna v divadle také ne.
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Princip fungování téhle kavárny je plně podřízen provozu v divadle. V době objednávky se vás obsluha zeptá, na jaké jdete představení a podle toho doporučí, zda zvolené pití/jídlo stihnete zkonzumovat. Dost zvláštní. Ještě zvláštnější pak je, když pořadatelé z divadla obcházejí jednotlivé stolky a upozorňují, že už začíná představení. Copak každý za svou dochvilnost nejsme zodpovědný sám? Příště si své kafe dám někde jinde.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
kavarna spojena s divadlem, kde visi obrazy herců pusobi domackym a klidnym prostredim. Svarak byl chutove super, ale prisladila jsem ho. Videnska kava taky dobre pripravena.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO