Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 14x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Daniel

Kavárna Daniel je stylovou kavárnou s vlastní duší, kterou naleznete ve druhém patře domu na ulici Žerotínova. Snaží se řídit heslem "Někdy lépe než doma" a tak zde hosté dostanou prvotřídní servis, při kterém si mohou vychutnat příjemné chvíle se svými přáteli, kolegy či rodinou.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Milé prostředi v centru města, kde se dá příjemně posedět s kamarády i partnerem. Pro mne jedna z nejlepších káv v Ostravě. Obsluha rychlá, příjemná, starostlivá. Za mě 1 s hvězdičkou.
Kavárna Daniel
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
prostředí trochu zakouřené,takže určeno spíše pro kuřáky(umělci bývájí převážně kuřáci,ale co mi,kteří jsme se kouřit nenaučili?) jinak sympatické a milé posezení
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Navštívila jsem spoustu kaváren v Ostravě a tato mi byla několika známými doporučená jako jedna z nejlepších. Možná pak byla má očekávání příliš vysoká, ale za mě celkem zklamání. Prostředí je velmi originální a osobité a obsluha bezvadná. Bohužel nábytek načichlý kouřem i v nekuřáckých místnostech. A co se týče napojů a jídla musím říct, že vše bylo výborné, ale výrazně to kazila šlehačka, která dle mé chuti byla asi také retro. Nevím, jestli nepoužívají nějaký speciální druh, co tak má chutnat, ale mě to chutnalo prošle.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO