Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

4 fotky
Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Hodnocení Kavárna CrossCafe Liberec

  • Celkem:
  • Jídlo: 2
  • Personál: 2
  • Prostředí: 4

Nepíše se mi to lehko, neboť jsme si tuto kavárnu vybrali se ženou (tehdy ještě přítelkyní) hned po jejím otevření na pravidelné sobotní snídaně. Tehdy jsme byli nadšeni... Od té doby už uteklo pár let a také v kavárně se událo spoustu změn, bohužel jsem shledal, že všechny k horšímu... Po poslední návštěvě, před 2 týdny, jsem si řekl, že už tam víckrát nepůjdu. Z kdysi super kavárny z bezvadným, přátelským a precizním personálem a super pokrmy za slušné ceny se stala kavárna, kde pracují ne úplně proškolený personál, který dost často tápe, dlouho mu trvá příprava, není úplně přátelský.. dále všechny super pokrmy, na které jsme se naučili chodit (sendvič s uzeným lososem, paninni, bageta capreze, jablečný koláč, atd..) byly zrušeny a nahrazeny něčím, co mě vůbec neláká... Od doby, co nejím sladké, si tam můžu dát maximálně bagel se slaninou... A konečně, ty ceny, na které se to tam vyšplhalo, jsou až udivující, zažil jsem na celou dobu snad 6krát zdražování... Když to shrnu, snad cokoliv jiného bude lepší... Např. v Bageterii Boulevard si dám lepší kafe, lepší jídlo, daleko rychleji a za lepší peníze...

  • Stránka:
  • 1

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba