Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 35x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pasta Cook & Look

Restaurace Pasta Cook&Look se nachází na Velkém náměstí v Hradci Králové v moderních nadčasových prostorech, jejichž neformální atmosféra nikdy neztratí svoje kouzlo. Nekuřácká restaurace s kuřáckým koutkem, kde se mohou najíst v klidu, bez formalit a za příznivou cenu všichni, kdo mají rádi italskou kuchyni.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Skvele domácí těstoviny,příjemné nekuřácké prostředí a nové horké limonády!! Nezbývá mi nic jiného nez tuto restauraci doporučit milovníkům domácích těstovin a salátu!:-)
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Druhá návštěva, při níž jsme si ověřili, že kvalita je stejná (dobrá), ale nedostatky taky přetrvávají, především slabý výběr vína. Těstoviny jsou ovšem vynikající. Ochutnali jsme 4 různé druhy a všechny byly výborné. Oceňujeme dětský koutek, který je v Hradci opravdu vzácný.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dělají si zde vlastní těstoviny a je zde opravdu velký výběr. Vždy si zvolíte druh těstovin, doporučuji špenátové. A také doporučuji ochutnat domácí limonádu s chia semínky.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO