Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 20x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale podnik rezervace nepřijímá. Zkuste štěstí, určitě se zde pro Vás nějaké místo najde. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna co hledá jméno

Na místě bývalé truhlárny vytvořili prostor, který na Smíchově chyběl. Netradiční kavárnu, kde najdete mnohem víc než jen výběrovou kávu a domácí dobroty. Součástí je taky galerie, ateliér pro umělce, multifunkční místnost k pronájmu a obrovský dvůr, kde pod hvězdami a za doprovodu té správné melodie snadno ztratíte pojem o čase a zapomenete, že jste v centru města.
Kavárna nabízí studenou i teplou kuchyni, pronájem multifunkčního prostoru (přednášky, workshopy, firemní meetingy...) A má k dispozici projektor, plátno, ozvučení, flipchart (v ceně pronájmu) . Cena pronájmu prostor je bez DPH - 800,-/hod, 3000,-/půl dne, 6000,-/celý den.


Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Jedinečná kavárna. Obtížněji se hledá, ale určitě stojí za tu námahu. Originální jídla, prostředí, toalety, ale i servirovani jídel. Snídaně byla skvělá, míč jsme si pochutnali. Jen jsme sedeli bokem a číšníci na nás zapominali ... Ale jinak se moc ráda vrátím znovu
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Kavárna co hledá jméno
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO