5 fotek

Kavárna co hledá jméno

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Kavárna co hledá jméno

Na místě bývalé truhlárny vytvořili prostor, který na Smíchově chyběl. Netradiční kavárnu, kde najdete mnohem víc než jen výběrovou kávu a domácí dobroty. Součástí je taky galerie, ateliér pro umělce, multifunkční místnost k pronájmu a obrovský dvůr, kde pod hvězdami a za doprovodu té správné melodie snadno ztratíte pojem o čase a zapomenete, že jste v centru města.
Kavárna nabízí studenou i teplou kuchyni, pronájem multifunkčního prostoru (přednášky, workshopy, firemní meetingy...) A má k dispozici projektor, plátno, ozvučení, flipchart (v ceně pronájmu)
. Cena pronájmu prostor je bez DPH - 800,-/hod, 3000,-/půl dne, 6000,-/celý den.


Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 4
  • Personál: 5
  • Prostředí: 4

Tohle je hodně velká hipsteřina. Interiér podniku je opravdu svérázný a jedinečný. Prostory jsou moc hezké, originální. Bohužel sezení moc pohodlné nebylo (možná v křeslech, ta nemám vyzkoušená). V podniku bylo úplně plno. Obsluha byla příjemná a rychlá, na nic jsme dlouho nečekaly. Ochutnala jsem jen kávu, která byla dobrá, z kvalitní směsi, ale nemůžu říct, že by mě nějak oslovila. Každopádně můžu kavárnu doporučit.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace