Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 99 % hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale do tohoto podniku rezervace neposkytujeme. Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do tohoto podniku naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Kavárna Chocco Caffé

Kavárna Chocco Caffé je místo, kde se mohou zákazníci zastavit, odpočinout si u dobré a kvalitní kávy, čokoládových pralinek a výborných dortů a to vše přímo z vlastní výroby. Je to milé a útulné nekuřácké prostředí zařízené stylovým nábytkem s 25 pohodlnými místy k sezení. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Horká prázdninová sobota, ale obsluha se statečně držela, palec nahoru. Jediné minus byl poněkud hlučný rockový koncert na náměstí za rohem. Požehnaný výběr zákusků.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Neoddiskutovatelná špička mezi cukrárnami a kavárnami v oblasti. Hlučnější vskutku je, v Praze holt pisklavé puberťačky odfiltruje záplava franchisových podniků. Mým novým favoritem je zákusek zvaný povidloň.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi příjemné místo, kde bylo dnes sice trochu rušno z pohledu hluku okolí, ale každý si prostě rád popovídá. Dobrá káva, zákusky a personál s úsměvem k tomu přímo vybízí:-)
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO