Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Cheecup

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Natěšení na úžasný cheescake a dobré kafe jsme byli nakonec trochu zklamáni. Cheescake byl docela dobrý a kafe taky šlo, jenže do výborného to mělo daleko. Jako zastávka při toulkách Podolím ok, ale jinak bych sem znova nešel.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dopolední sobotní návštěva přinesla uspokojení. Snídaně v podobě obřího croissantu s nutellou v mističce a cappuccino byla velmi dobrá. Milé a usměvavé slečny podpořily příjemnou atmosféru podniku. Podnik mají v oblibě i místní obyvatelé, kteří se tady hojně zastavují, třeba jen pozdravit. Krásný výhled přes velká okna na podolskou vodárnu nebo do přilehlého parku u školy. Snad jen jedna drobnost proti. Nepěkný a hlučný stroj na zmrzlinu umístěný u vchodu do podniku.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvělé místo v srdci Podolí. Asi nejautentičtější americké cupcakes i cheesecake. Je opravdu z čeho vybírat! K tomu skvělé Chai Latté. Útulná atmosféra a pro nejmenší dětský koutek.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Od objeveni jsme zde byli jiz nekolikrat na vyborne kave a hlavne Cupcake a dnes jsme si dali cokoladovy cheescake a to bylo excelentni. A to i nehlede na skvelou cenu.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO