Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 10x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Čekárna

V nabídce Čekárny naleznete kávu z produkce Kavárny Pražírna, čaje od Klasek Tea, vína a limonády a každý den pochoutky od Bistra Sezona. K večernímu posezení pak pivo z pivovaru Rohozec a vína z Čech a Jižní Ameriky, slavnostní šumivé prosecco, nebo český Magnetic Apple Cider. Pokud máte chuť na něco ostřejšího, tak v nabídce naleznete i české skvělé pálenky z malých palíren. Kromě členitých vnitřních prostor kavárny, kde naleznete wi-fi, je vám k dispozici také příjemná a útulná zahrádka, kterou můžete celoročně navštěvovat.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 1
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Milá a na nic si nehrající kavárna pár kroků pod Vyšehradem. Mají výbornou kávu za cenu tak akorát. Velká výhoda podniku je, že mají příjemnou letní zahrádku ve vnitrobloku, která je už otevřená :)
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Kavarna ma skvelou lokalitu v Praze pod Vysehradem u Vytone. Boruvkova limonada byla vytecna. Dali do ni i kousky ovoce. Da se sedet vevnitr, ale pres leto doporucuju jejich zahradku. Prostor uvnitr vypada utulne. Vekovni prostor je dvur plny zelene.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO