Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

4 fotky
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Kavárna Caffè Dallucci

Nejlepší nápady se rodí na třech místech: ve sprše, ve vlaku a v kavárně, u šálku dobré kávy. U té z Caffè Dallucci je můžete vymýšlet třeba celý den. Industriálně laděný interiér s vintage prvky v sobě snoubí veškerý komfort moderní doby. Tady můžete být neustále online, pít kávu, dát si lehký oběd či domácí zákusek z kavárny. Lehká jídla tu nabízejí po celý den. Dejte si jogurt s müsli k snídani, čerstvou tomatovou polévkou k obědu a salát nebo bagel s lososem kdykoliv během odpoledne. Na mlýnku mají fair trade kávu Sicilia. Na strojích Dalla Corte vám pak připraví lattè, espresso i cappuccino. 

Kavárenský hub point najdete v budově River Garden Office.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    3
  • Personál:
    4
  • Prostředí:
    3

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Trochu zklamání, které se dalo trochu očekávat z pohledu toho, že se člověk nemohl z webových stránek dozvědět jaké menu restaurace má. Přišli jsme na snídani a to, že si člověk nemůže dát teplou kychuni (vajíčka apod), tak trochu zklamání.

Michal Falta
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba