Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 64x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Cafedu

Přijďte si dát výbornou kávu, kvalitní čaj, či jiný nápoj a zakousněte k tomu croissant nebo sandvič. Posaďte se do pohodlného křesla, otevřete si vaší oblíbenou knížku a nebo si nějakou půjčte z knihovniček. V Cafedu vám zkrátka bude skvěle. 

Spěcháte? Vezměte kávu s sebou a s její vůní se vydejte poprat s celým dnem. Pokud potřebujete pracovat či studovat pozdě do noci, přesuňte se do nonstop Studovny v mezzaninu. Vezměte si s sebou váš oblíbený nápoj a čokoládu – a vyčkejte na východ slunce.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Poprvé jsme cafedu navštívila se záměrem několik hodin tady studovat. Bylo to moc příjemné a ke skvělé, že takové místo v praze existuje, když se v ntk už nedá hnout. Moc dobrá nabídka i pro nepijáky kafe.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Podnik na skvělém místě. Obsluha milá a usměvavá, ochotně počkala, až si vyřídím hovor. Objednával jsem víno pro dva, a přestože to podle reakcí není standardní servírovat do džbánku, vyšli mi vstříc a přinesli, jak jsem chtěl. Těším se na další návštěvu.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO