Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 97 % hodnoceno 9x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Cafe U Zrcadla

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byli jsme zde na Svatomartinském menu, které bylo od polévky přes husu až po dezert naprosto vynikající. Lepší polévku jsem v životě nejedla. Obshula byla velice profesionální, milá a svým perfektním servisem jen podtrhla opravdu nádherný gurmánský zážitek. Rádi se opět vrátíme. Všem doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Hůře k nalezení, ale jinak příjemné místo k posezení. S voucherem ze slevomatu nebyl problém, personál ochotný a desert (cheesecake) byl moc dobrý. Doporučuji se při cestě kolem zastavit.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Velice příjemná restaurace na atraktivním místě přímo pod Petřínem. Hezké prostředí, obsluha byla milá. Dali jsme si borůvkový cheesecake a café latte a obojí bylo moc dobré.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemná a tichá kavárna v blízkosti Pražského hradu, naprosto dokanalá obsluha na vysoké profesopnální úrovni, výborná káva a vynikající borůvkový cheesecake.
Kavárna Cafe U Zrcadla
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
personal až neskutečně ochotný ,přijemný posezení skvělé porce co jsme měli my obrovské chutně upravené mohu jen ajen doporučit a při další návštěvě prahy určitě opět restauraci navštivime
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pán co nás obsluhoval byl hrozně milý, ochotný a všímavý :) cheesecake byl vynikající, taktéž káva, které jsme dostali díky voucheru na slevomatu. Dali jsme si pak ještě domácí limčy, které byly ok.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
milé prostředí, příjemná obsluha, dobré jídlo
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
V kavárně jsme byly již podruhé a určitě ne naposledy! Moc příjemné prostředí, velmi milá obsluha. Káva i dort vynikající. Vše na jedničku! Rozhodně doporučuji :-)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Ačkoliv je podnik označený jako kavárna, jedná se o restauraci, která je na atraktivním místě, s hezkým interiérem. Na lokalitu v těsné blízkosti pražského hradu mají velmi rozumné ceny. Zákusek (cheesecake) a káva celkem šly, poměrně kvalitní (lahvové) víno, i když výběr není moc velký. Co mi nejvíc chutnalo, tak výborná kořenová zelenina jako příloha ke grilované krkovičce.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO