Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Café Perón

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Velmi příjemná kavárna jen pár kroků od rušného Anděla. Nesnaží se tu o prémiové věci typu EMA, Momoichi, Monolok nebo Můj šálek kávy. Nepotkáte tu legrační okšandované hipstery ani zasmušilé blogerky roku. Ale dostanete velmi slušnou kávu anebo domácí limonádu. A nemusíte sedět na dřevěné pryčně a pozorovat škvíry v "pohledovém" betonu, můžete se z pohodlného křesla dívat na plakát Snídaně u Tiffanyho. A v zadní místnosti si dokonce můžete u kávy vychutnat i úžasnou voňavou cigaretu !!! - bez pocitu, že jíte zaživa novorozeně.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dali jsme si pouze kávy, které byly standardní. Mohla být k nim sklenicka vody. Divil jsem se, ze se obsluha nezeptala na zakusek. Kavárna je dobra.. rozhodne jedna z lepších na andelu..
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Kavarna blizko zastavky a u kina. Java super. Jen me vadilo chladno v nekuracke zone, kdyz prichazeli další hosti. Kuracka cast je vzadu a kour jde tim padem dopredu.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Největší předností této kavárny je předzahrádka a zadní terasa, které jsou ale logicky využitelné pouze v teplých měsících. Káva dobrá, dort vynikající. Jeden člověk na obsluhu bohužel nestačí. Bylo by skvělé, kdyby kavárna vstoupila do 21.století a umožnila placení kartou.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Obsluha byla velmi všímavá a milá. Kafe bylo ok, jen škoda, že nám servírka nenabídla i dezerty o kterých jsme nevěděli, když jsme se tázali na bezmasá jídla :( až při odchodu jsme si všimli těch dobrot za sklem! :D

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO