Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 6x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Café Perón

Stylová kavárna na Andělu se skvělou kávou a příjemným posezením. Dále nabízíme kávové speciality, domácí zákusky, fresh juice, domácí limonády, sypané čaje ale také z čerstvé máty a zázvoru a v neposlední řadě také panini.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Velmi příjemná kavárna jen pár kroků od rušného Anděla. Nesnaží se tu o prémiové věci typu EMA, Momoichi, Monolok nebo Můj šálek kávy. Nepotkáte tu legrační okšandované hipstery ani zasmušilé blogerky roku. Ale dostanete velmi slušnou kávu anebo domácí limonádu. A nemusíte sedět na dřevěné pryčně a pozorovat škvíry v "pohledovém" betonu, můžete se z pohodlného křesla dívat na plakát Snídaně u Tiffanyho. A v zadní místnosti si dokonce můžete u kávy vychutnat i úžasnou voňavou cigaretu !!! - bez pocitu, že jíte zaživa novorozeně.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dali jsme si pouze kávy, které byly standardní. Mohla být k nim sklenicka vody. Divil jsem se, ze se obsluha nezeptala na zakusek. Kavárna je dobra.. rozhodne jedna z lepších na andelu..
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO