Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

10 fotek
Na mapě

Informace Kavárna Cafe Korek

Vychutnejte si v příjemném nekuřáckém prostředí především kávové speciality z vybraných směsí kávy Gardelli. Na své si přijdou i milovníci čajů, čokolády, domácích limonád a horkých nápojů připravených z domácích sirupů vlastní výroby a mnoha dalších dobrot ze sortimentu.
Pro děti je připraven hrací koutek, aby si rodiče mohli v klidu posedět. Mysleli tu také na milovníky golfu, kteří si mohou spravit náladu na golfovém trenažeru (full swing golf). Rádi Vám v případě zájmu zajistí golfovou výuku s trenérem Láďou Trubačem. K dispozici je rovněž krásný a prostorný salonek pro pořádání oslav, firemních školení nebo jednání. Na tyto akce pro Vás rádi připraví vše potřebné, od výzdoby, dortu, programu na dětskou oslavu, až po přípravu bohatého rautu a občerstvení.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno