Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Café-Café

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Café Café je malá útulná kavárna, s vynikajícími domácími dortíky a skvělou kávou líbí se mi na ní ta domácí atmosféra, kterou některé kavárny úplně postrádají
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vždy sem rada zajdu na výbornou kávu a skvělý zakusek. Příjemné prostředí, milá neformální obsluha. Kavárna je svou utulnosti malinka, tak sedí lidé dost blízko u sebe a urcite to neni na posezení maminek s kočárky. To jedine v létě na zahrádce. Každopádně vřele doporučuji!
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velice útulná kavárna s výbornými zákusky a kávou. Zkusil jsem klasický mrkvový dort i čokoládový cheesecake a opravdu oba famózní :) Poseděli jsem na hezké venkovní zahrádce, brzy zavítáme určitě znovu.
Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 3
Za nas nedoporučujeme, byli jsme velmi zklamaní. Zákusky nebyly dobre, pouze vafle stala za to. Hodne natriskane stoly, prostredi nepříliš intimní. Za nas stále vede Guffo Cafe!

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO