Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

7 fotek
Na mapě

Informace Kavárna Café Budík Černovice

Vyhněte se ruchu velkoměsta a nekonečnému shonu. V kavárně plné budíků vás pohostí kvalitní kávou a s láskou vyrobenými dorty, chlebíčky a pralinkami. Kromě dobrot nabízí i moře času, kterého si můžete užít v příjemné a ničím nerušeném prostředí.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 3
  • Personál: 4
  • Prostředí: 5

Nádherné prostředí, vstřícná obsluha, geniální kafe a hořká čokoláda, vkusný výběr lahvovych vín a snad i čokolád. Velké zklamání zákusky (vždy zkouším na větrníku - pokud je) 30% a to jen za jakš takš šlehačkou vyplň, zcela bez karamelu... Pohár jahody s maskarpone průměrný. Ve vztahu k cenam za tyto "poloprodukty" nemohu v konci odpustit ani cenu za zde prodávané čokoprodukty. Počáteční euforie je tak střídaná celkovým zklamáním při odchodu. Dobre míněny vysoký počáteční potenciál zakladatele tak v mych očích zcela boří maličkost typu zákusek...

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba