Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 14. října byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do 3. listopadu a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

7 fotek
Na mapě

Informace Kavárna Café Budík Černovice

Vyhněte se ruchu velkoměsta a nekonečnému shonu. V kavárně plné budíků vás pohostí kvalitní kávou a s láskou vyrobenými dorty, chlebíčky a pralinkami. Kromě dobrot nabízí i moře času, kterého si můžete užít v příjemné a ničím nerušeném prostředí.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    3
  • Personál:
    4
  • Prostředí:
    5

Nádherné prostředí, vstřícná obsluha, geniální kafe a hořká čokoláda, vkusný výběr lahvovych vín a snad i čokolád. Velké zklamání zákusky (vždy zkouším na větrníku - pokud je) 30% a to jen za jakš takš šlehačkou vyplň, zcela bez karamelu... Pohár jahody s maskarpone průměrný. Ve vztahu k cenam za tyto "poloprodukty" nemohu v konci odpustit ani cenu za zde prodávané čokoprodukty. Počáteční euforie je tak střídaná celkovým zklamáním při odchodu. Dobre míněny vysoký počáteční potenciál zakladatele tak v mych očích zcela boří maličkost typu zákusek...

Zet
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba