Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Café au Chat de Noir

Kavárna ve francouzském stylu, vhodná nejen k posezení u kávy a zákusku, ale i dát si něco malé k snědku, jako zapečené bagety nebo slané i sladké palačinky. Prostory jsou velmi členité - posedět můžete i v horním patře, kam vás zavedou tlapičky na podlaze. Náměstí odsud budete mít jako na dlani.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Návštěvu kavárny jsme si s přítelem chtěli zpříjemnit večer. Nevěnovala jsem pozornost informaci, že kavárna je výhradně kuřácká, což bylo v jejím prostředí dost znát. Číšník byl na celou kavárnu sám, obsluha tedy byla pomalá.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Kavárnu Café au Chat de Noi jsme navštívili poprvé. Velice nás zklamalo, že kavárna byla velmi zakouřená, personál si nás všiml jen poprvé a za celou hodinu už se neukázal. Proto jsme se rozhodli dojít na bar, zaplatit a odejít.
Kavárna Café au Chat de Noir
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO