Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

  • Konvikt

    Olomouc, Univerzitní 3, 77900

Kavárna Cafe 87

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Kavárnu jsem navštívila před a po rekonstrukci. Obojí předchozí/ nové prostředí působí příjemně, jen co mě zklamalo byl personál. I přes to, že kavárna byla téměř poloprázdná, tak jsme čekaly s kamarádkou na obsluhu poměrně dlouho. Nakonec jsem šla objednat sama k pultu. Další hrubý nedostatek byla neznalost nabídky desertů. Na otázku 'Co je to za desert/ z čeho je?' byla odpověď 'Nevim, to jsem nechutnala'. S takovou odpovědí jsem se ještě v žádné kavárně nesetkala. Nepředpokládám, že všechno personál ochutná, ale pokud neví co nabízí, tak je nutné tuto informaci zjistit ihned.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Menu nás neuchvátilo, navíc jsme našli typickou českou hrubku "sendwiches"... Ale co mi přišlo v pohodě je ovocný koktejl. Předností je poloha a letní terasa zavírající v šest.
Kavárna Cafe 87
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tuto kavárnu jsme s přáteli navštívili v době snídaně. Mají velký výběr vajíček na různé způsoby a s různými ingrediencemi. Mrkvový dort byl velmi dobrý, grepovo-bezová limonáda taktéž.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO