4 fotky
Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Kavárna Cafe 87

Zvenku lahůdky, uvnitř kavárna. Olomoucké Cafe ´87 nabízí příjemnou retro atmosféru, velký výběr dortíků a doporučeníhodné mléčné koktejly. Kavárny hrály v minulosti důležitou roli. Nebyla to jen místa klidného odpočinku, ale důležitá kulturní centra, v nichž se setkávali umělci, filozofové, spisovatelé… Ani kavárna Café ´87 by neměla být jen místem, kde si návštěvníci Muzea umění odpočinou. Přáním personálu je, aby se z náhodných hostů stali praví kavárenští povaleči, štamgasti, kteří nebudou chodit jen na dobrou kávu či něco malého k zakousnutí, ale na zajímavé diskuse o umění, autorská čtení zajímavých tvůrců a osvěžující výstavy mladých profesionálních výtvarníků, většinou studentů uměleckých škol z celé republiky.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 3
  • Personál: 1
  • Prostředí: 3

Kavárnu jsem navštívila před a po rekonstrukci. Obojí předchozí/ nové prostředí působí příjemně, jen co mě zklamalo byl personál. I přes to, že kavárna byla téměř poloprázdná, tak jsme čekaly s kamarádkou na obsluhu poměrně dlouho. Nakonec jsem šla objednat sama k pultu. Další hrubý nedostatek byla neznalost nabídky desertů. Na otázku 'Co je to za desert/ z čeho je?' byla odpověď 'Nevim, to jsem nechutnala'. S takovou odpovědí jsem se ještě v žádné kavárně nesetkala. Nepředpokládám, že všechno personál ochutná, ale pokud neví co nabízí, tak je nutné tuto informaci zjistit ihned.

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace