Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Boulevard

Útulná kavárna Boulevard pro všechny generace na pěší zóně u Masarykova náměstí v centru města Hradce Králové Vám nabízí příjemné posezení pro trávení volných chvil s přáteli, nebo knihou či novinami pří kvalitní kávě mnoha druhů z celého světa. Také si můžete vybrat z nabídky čajů černých, zelených i ovocných. Kavárna Boulevard má každý den v nabídce mnoho druhů zákusků a dortů vlastní výroby. Milovníci vína jistě ocení vinotéku s vybranými víny z produkce moravských vinařství. V letních měsících možnost posezení na venkovních zahrádkách přímo na pěší zóně u Masarykova náměstí města Hradce Králové.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Výborná káva, perfektní zákusky, které lze koupit i sebou. Podle nápojové ho lístků mají i dobré víno. Prostředí je příjemné, obsluha velmi milá. Kavárna je kuřácká.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO