Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 63 %     hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Fresco Gusto

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Meli jsme jen 3 snidane a trvalo to opravdu dlouho, jedna slecna je na obsluhu i vareni malo
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
V kavárně Fresco Gusto jsme byli na snídani. Snídaňová nabídka pestrá, mnou zvolená míchaná vajíčka s pancettou a pažitkou byla velmi chutná, doplněná vynikajícím chlebem. Káva bez kofeinu nebyla problém, účtovaná kohoutková voda zamrzí, ale budiž :) Jídlo jsme dostávali postupně - asi by to chtělo na ráno posilu, jedna osoba nemůže stihnout obsluhovat, vařit kávu i vajíčka...
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Moc pekna kavarna v Dolnich Pocernicich. Zasly jsme na snidani a byl to velmi dobry napad. Kava moc dobra, snidane take. Krome platby za kohoutkovou vodu nam nic nevadilo. Maji i vybborne pecivo, koupila jsem hortivarsky chleb.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 4
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 5
Výborně dorty, ale... Obsluha nepříjemná opakovaně. Káva nic moc a chybí alternativy. Dětský koutek špinavý, hračky rozbité. Není moc jasné, na koho se snaží zaměřit.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO