Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

6 fotek
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Kavárna Bezcukrárna

Bezcukrárna je fairtradeová kavárna a cukrárna s dezerty bez mléka, vajec a cukru. Sladí tu datlovým a rýžovým sirupem a cukrem z kokosových květů. Vše, co nabízejí, je veganské, tzn. pouze z rostlinných surovin v co nejlepším a nejčistším složení. Můžete si zde dopřát kvalitní kávu v BIO kvalitě se sojovým mlékem. Sojové Cappuccino a Caffe latte je samozřejmostí. Kavárna má velký atestovaný dětský koutek a bezbariérový přístup.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    5
  • Personál:
    5
  • Prostředí:
    4

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Moje první návštěva v tomto podniku a naprostá spokojenost, příjemné prostředí, velice milá obsluha a hlavně bezkonkurenční (na oko a hlavně na chuť) zákusky a k nim výborná káva. Určitě jsme tu nebyli naposledy.

Andrea Brettfeldová
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba