Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Do tohoto podniku rezervaci nepotřebujete! Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna "Bez konceptu"

Nekuřácká kavárna nabízí alkoholické i nealkoholické nápoje, domácí dezerty, snídaně, čerstvé bagety, plněné tortily, zapečené panini.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Kavárnu jsme navšívily s kamarádkou, ideální a příjemné místo pro posezení. Obsluha je vždy milá a profesionální. Dorty jsou vyjímečné a bagety výborné. Kavárna Bez Konceptu patří mezi libereckou špičku.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pro mě jedna z nejlepších kaváren v Liberci, vanilkové latté bezkonkurenční a mrkvový dort taktéž. Příjemná a šikovná obsluha, krásná kavárna s nepřekonatelným duchem pohody. :)*
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Kavárna si od počátku drží svůj standard, který tak leda trochu navyšují. Prostředí příjemné, nabídka zákusků či malého občerstvení dostatečná. Na mlýnku káva La Boheme, u které se nebojí ani alternativních způsobů přípravy. Jen kdyby se sem daly dělat rezervace. Jít sem "na blind" bylo opravdu riskantní a nezbylo než si chvilku na stoleček počkat.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO