Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 74 %    hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Kavárna Ardea

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Do kavárničky jsme už jednou zavítali, bohužel zela naprostou samotou a seděli jsme tam sami, kdy v pátek v podvečer čeka vyšší návštěvnost. V blízkosti Bertiných lázní je to škoda....
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Při návštěvě lázní je potřeba ozkoušet různé kavárničky a cukrárny, kterých je městě určitě nespočítaně, aby zvlášt ted v chladném počasí lákaly návštěvníky a lázenské. Tak tato kavárna určitě je láka a naláká.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
V centru Třeboně a nejen pro lázenské hosty pěkná cukrárna s dobrým výběrem dortů a hlavně vělký výběr káviček s pravou šlehačkou a ne ze spreje. Určitě ještě zajdeme příště.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Maličká kavárna spíše cukrárna s dobrou a širokou nabídkou káv. Trochu stěsnané prostory, hlavně zázemí jako WC. Lepší označení zvenku by určitě neškodilo, pobíhali jsme po ulici a na domě byl vidět jen butik a za vchodem pak jdete do kavárny jsme zjistili až po delším hledání.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V tomto podniku jsme byli již podruhé a opět jsme byli spokojeni. Slečna servírka nás dovede k rezervovanému stolu, je milá, usměvavá, poradí nám s výběrem. Tuto útulnou kavárnu rozhodně doporučujeme a rádi se sem znovu vrátíme.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi příjemná kavárna v centru města Třeboně. Ještě že jsem měla rezervaci - v kavárně bylo plno. Káva byla výborná a kremrole také. Překvapilo nás, jaké množství zákusků a dortů mají v neděli večer. Obsluha - servírka byla velmi příjemná a velmi rychle nás obsloužila. Také nám dobře poradila poradila s výběrem kávy, kterých dělají v kavárně mnoho. Rozhodně při návštěvě Třeboně tuto kavárnu navštívíme. Rozhodně kavárnu Ardea doporučujeme i ostatním návštěvníkům Třeboně.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO