Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 73 %    hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Kavárna Ardea

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Zapadlá kavárnička v Třeboni s výborným Chai Latté! Teda zákusky mě moc nezaujali, ptž to byla taková ta klasika, ale věřím, že jiní by to ocenili. Prostředí mi přišlo sice obyčejné, ale obrázky na stěnách moc pěkné. A obsluha velmi milá.
Recenze je užitečná (0)
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Do kavárničky jsme už jednou zavítali, bohužel zela naprostou samotou a seděli jsme tam sami, kdy v pátek v podvečer čeka vyšší návštěvnost. V blízkosti Bertiných lázní je to škoda....
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Při návštěvě lázní je potřeba ozkoušet různé kavárničky a cukrárny, kterých je městě určitě nespočítaně, aby zvlášt ted v chladném počasí lákaly návštěvníky a lázenské. Tak tato kavárna určitě je láka a naláká.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
V centru Třeboně a nejen pro lázenské hosty pěkná cukrárna s dobrým výběrem dortů a hlavně vělký výběr káviček s pravou šlehačkou a ne ze spreje. Určitě ještě zajdeme příště.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Maličká kavárna spíše cukrárna s dobrou a širokou nabídkou káv. Trochu stěsnané prostory, hlavně zázemí jako WC. Lepší označení zvenku by určitě neškodilo, pobíhali jsme po ulici a na domě byl vidět jen butik a za vchodem pak jdete do kavárny jsme zjistili až po delším hledání.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V tomto podniku jsme byli již podruhé a opět jsme byli spokojeni. Slečna servírka nás dovede k rezervovanému stolu, je milá, usměvavá, poradí nám s výběrem. Tuto útulnou kavárnu rozhodně doporučujeme a rádi se sem znovu vrátíme.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi příjemná kavárna v centru města Třeboně. Ještě že jsem měla rezervaci - v kavárně bylo plno. Káva byla výborná a kremrole také. Překvapilo nás, jaké množství zákusků a dortů mají v neděli večer. Obsluha - servírka byla velmi příjemná a velmi rychle nás obsloužila. Také nám dobře poradila poradila s výběrem kávy, kterých dělají v kavárně mnoho. Rozhodně při návštěvě Třeboně tuto kavárnu navštívíme. Rozhodně kavárnu Ardea doporučujeme i ostatním návštěvníkům Třeboně.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO