Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 74 %    hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Kavárna Ardea

Nekuřácká kavárna, cukrárna a bar s kvalitní italskou kávou L´Antico, wifi free připojením, příjemným prostředím a posezením i venku v historickém centru.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Do kavárničky jsme už jednou zavítali, bohužel zela naprostou samotou a seděli jsme tam sami, kdy v pátek v podvečer čeka vyšší návštěvnost. V blízkosti Bertiných lázní je to škoda....
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Při návštěvě lázní je potřeba ozkoušet různé kavárničky a cukrárny, kterých je městě určitě nespočítaně, aby zvlášt ted v chladném počasí lákaly návštěvníky a lázenské. Tak tato kavárna určitě je láka a naláká.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
V centru Třeboně a nejen pro lázenské hosty pěkná cukrárna s dobrým výběrem dortů a hlavně vělký výběr káviček s pravou šlehačkou a ne ze spreje. Určitě ještě zajdeme příště.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO