Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 73 %    hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Kavárna Ardea

Nekuřácká kavárna, cukrárna a bar s kvalitní italskou kávou L´Antico, wifi free připojením, příjemným prostředím a posezením i venku v historickém centru.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Zapadlá kavárnička v Třeboni s výborným Chai Latté! Teda zákusky mě moc nezaujali, ptž to byla taková ta klasika, ale věřím, že jiní by to ocenili. Prostředí mi přišlo sice obyčejné, ale obrázky na stěnách moc pěkné. A obsluha velmi milá.
Recenze je užitečná (0)
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Do kavárničky jsme už jednou zavítali, bohužel zela naprostou samotou a seděli jsme tam sami, kdy v pátek v podvečer čeka vyšší návštěvnost. V blízkosti Bertiných lázní je to škoda....
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Při návštěvě lázní je potřeba ozkoušet různé kavárničky a cukrárny, kterých je městě určitě nespočítaně, aby zvlášt ted v chladném počasí lákaly návštěvníky a lázenské. Tak tato kavárna určitě je láka a naláká.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO