Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 47x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Adria

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Posezení v Adrii na terase je prostě perfektní. Jídlo i pití výborné, opravdu kvalitní suroviny a šikovný kuchař. Celkový dojem kazí jen obsluha, která je trošku pomalá.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Moc se nám tu líbí prostředí kavárny. Stoly mezi sebou mají dostatečný prostor, takže máte soukromý a druzí Vám nekoukají do talíře... Jídlo jako vždy výborné. Tentokrát nás zklamala obsluha, která se chovala dost odměřeně... Nebývá to ale pravidlem proto i tak doporučuji kavárnu navštívit.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci Adria jsem navštívila po delší době a velmi příjemně mě překvapilo, že je celá nekuřácká :). Jídlo jako vždy výborné, obsluha rychlá, bez problémů. Určitě zas někdy zopakuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci Adria navštěvujeme pravidelně během oběda... Krásné a čisté prostředí... Polední menu je bohaté, vždy si vybereme... Personál příjemný a jídlo chutné...
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo výborné, prostředí velmi klidné a příjemné, personál ochotný. Myslím, že je těžko hledat věci, které lze tomuto podniku vyčítat - pro nezbývá pouze, než jej doporučit.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Oběd v Adrii je vždycky moc příjemný. Obsluha je milá a rychlá, jídlo velmi chutné a za slušnou cenu. Prostředí podniku je velmi stylové, určitě stojí za návštěvu.
Kavárna Adria Kavárna Adria
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Kavárna Adria má skvělou lokaci i velmi stylové prostředí, vhodné pro drink s kamarády ze zahraničí. Mají kvalitní moravská vína (i rozlévaná) a dobře upravené snacky (velké jídlo jsem tam zatím neměl).
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Skvělý a milý personál, který nám navíc vyšel vstříc a udělal snídani i po době pro snídaně vyhrazené. Jídlo i servis byly vynikající, stejně tak prostředí vyniká.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Staff was most friendly and the food was way above what we expected. It had been several years since we visited Cafe Adria and it was a pleasant surprise. The lunch menu was extensive and offers a nice variety of dishes. Prices are most reasonable for the center of Prague. We will definitely go back.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO