Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 36x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Adria

Přehled hodnocení
76% celkově
76% personál
83% prostředí
70% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 7x
4 18x
3 8x
2 0x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Do této kavárny občas zajdu pokud se potřebuji s přáteli sejít v centru města, výhodou tohoto podniku je totiž jeho snadná dostupnost ze stanice metra. Prostředí je vyhovující, několikrát jsme podnik navštívili i s kočárkem a jídelní lístek je bohatý, včetně sezónních nabídek.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Adria nikdy nezklame. Ať už nabídkou speciálních pokrmů, nebo jednoduchých českých hotovek. Dnes jsme měli vynikající svíčkovou s omáčkou jako od maminky. Naše obsluha, pan Marek, byl příjemný, rychlý, atentivní a profesionální. Cena méně než je průměr v centru Prahy,
Kavárna Adria
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dnes jsme byli v kavárně Adriana zas na oběd a opět moc spokojeni. Již tradičně, prostředí moc příjemné, obsluha milá a rychlá, oběd z denní nabídky taky moc dobrý. Dezert a káva nám taky chutnali. Rádi se zas kdykoli vrátíme. Díky:-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Tentokrát jsme seděli na terase, vál příjemný vánek a hluk z ulice nebyl vůbec slyšet. Personál - pan Petr a slečna Katka - byli milí a rychlí, stejně jako při každé naší předchozí návštěvě. Lasagne byla výborná, stejně tak jako řízeček se znamenitým bramborovým salátem. Užili jsme si příjemný páteční oběd zakončený dobře připravenou kávou.
Kavárna Adria
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Kavárna/Restaurace ADRIA dělá čest oběma směrům. Káva a zákusky jsou jedinečné a stejně tak i podávaná jídla jak z normálního menu tak i z poledního jídelního lístku. Dnešní česneková polévka byla jednou z nejlepších, které jsme za poslední dobu měli. Bar servíruje pouze značkové likéry a vína. Terasa chráněná slunečníky je rovněž příjemná a chladivá v parných dnech. Doporučujeme vyzkoušet
Kavárna Adria
Celkově     
personál 1
prostředí 4
jídlo 1
Obsluha velmi nepříjemná, dříve jsme sem chodily rády, ale po minulých dvou návštěvách si to určitě rozmyslíme. Lososový tatarák byl z poloviny nahrazen rajčaty, což opravdu není standardní ani uvedeno v jídelním lístku. Při reklamaci se personál choval velmi arogantně. Další návštěvu si určitě rozmyslíme!
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Chodíme sem často kvůli příjemnému prvorepublikovému interiéru, terase a hlavně kvůli milé a ochotné obsluze, v našem případě sestávající z Veroniky, Katky, Marka, Petra a Ludovice. Krkovice obalená v pepři, a linguine s vepřovou panenkou byly velice chutné, maso měkké. Přijdeme brzo znovu.
Kavárna Adria Kavárna Adria
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
It was a sunny afternoon so we were sitting on the restaurant's terrace overlooking Jungmann Square and the crossing of Narodni Trida and Street of 28. rijna. All of us ordered Czech favorite dish - svickova - consisting of beef tenderloin in a creamy vegetable sauce and Bohemian dumplings. Very delicious. Our server, Katka, provided is with great and swift service and nice smile. We ended the lunch with Adria's famous espresso, dark with nut foam and really thick. Recommended also for tourists who will enjoy Art Nouveau interior.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Ze speciálního jídelního lístku jsme si objednali výbornou a poctivou hovězí polévku s fridátovými nudlemi a jao hlavní jídlo bramborové nočky se špenátem, prosciutto a sýrovou omáčkou. Následovala znamenitá hustá káva a cappuccino. Všechno nám tak chutnalo, že jdeme do Adrie na oběd i zítra.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
V celku příjemné místo uprostřed centra. Na lokalitu docela příznivé ceny, i když trochu podražili, voda za 45 Kč.. Ne zrovna nejvlídnější a nejprofesionálnější obsluha..

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO