Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 42x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Adria

Přehled hodnocení
78% celkově
81% personál
84% prostředí
73% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 8x
4 22x
3 9x
2 0x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo výborné, prostředí velmi klidné a příjemné, personál ochotný. Myslím, že je těžko hledat věci, které lze tomuto podniku vyčítat - pro nezbývá pouze, než jej doporučit.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Oběd v Adrii je vždycky moc příjemný. Obsluha je milá a rychlá, jídlo velmi chutné a za slušnou cenu. Prostředí podniku je velmi stylové, určitě stojí za návštěvu.
Kavárna Adria Kavárna Adria
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Kavárna Adria má skvělou lokaci i velmi stylové prostředí, vhodné pro drink s kamarády ze zahraničí. Mají kvalitní moravská vína (i rozlévaná) a dobře upravené snacky (velké jídlo jsem tam zatím neměl).
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Skvělý a milý personál, který nám navíc vyšel vstříc a udělal snídani i po době pro snídaně vyhrazené. Jídlo i servis byly vynikající, stejně tak prostředí vyniká.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Staff was most friendly and the food was way above what we expected. It had been several years since we visited Cafe Adria and it was a pleasant surprise. The lunch menu was extensive and offers a nice variety of dishes. Prices are most reasonable for the center of Prague. We will definitely go back.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Jídlo bylo výborné (!), ale čekali jsme na něj déle než jsme chtěli. Mladý personál (obsluhujících bylo mnohem víc, než kolik bylo třeba) byl sice ochotný, ale většina se znuděně ploužila po restauraci a chvílemi se bavili v hloučku u baru.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Do této kavárny občas zajdu pokud se potřebuji s přáteli sejít v centru města, výhodou tohoto podniku je totiž jeho snadná dostupnost ze stanice metra. Prostředí je vyhovující, několikrát jsme podnik navštívili i s kočárkem a jídelní lístek je bohatý, včetně sezónních nabídek.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Adria nikdy nezklame. Ať už nabídkou speciálních pokrmů, nebo jednoduchých českých hotovek. Dnes jsme měli vynikající svíčkovou s omáčkou jako od maminky. Naše obsluha, pan Marek, byl příjemný, rychlý, atentivní a profesionální. Cena méně než je průměr v centru Prahy,
Kavárna Adria
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dnes jsme byli v kavárně Adriana zas na oběd a opět moc spokojeni. Již tradičně, prostředí moc příjemné, obsluha milá a rychlá, oběd z denní nabídky taky moc dobrý. Dezert a káva nám taky chutnali. Rádi se zas kdykoli vrátíme. Díky:-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Tentokrát jsme seděli na terase, vál příjemný vánek a hluk z ulice nebyl vůbec slyšet. Personál - pan Petr a slečna Katka - byli milí a rychlí, stejně jako při každé naší předchozí návštěvě. Lasagne byla výborná, stejně tak jako řízeček se znamenitým bramborovým salátem. Užili jsme si příjemný páteční oběd zakončený dobře připravenou kávou.
Kavárna Adria

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO