Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 46x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Adria

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Moc se nám tu líbí prostředí kavárny. Stoly mezi sebou mají dostatečný prostor, takže máte soukromý a druzí Vám nekoukají do talíře... Jídlo jako vždy výborné. Tentokrát nás zklamala obsluha, která se chovala dost odměřeně... Nebývá to ale pravidlem proto i tak doporučuji kavárnu navštívit.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci Adria jsem navštívila po delší době a velmi příjemně mě překvapilo, že je celá nekuřácká :). Jídlo jako vždy výborné, obsluha rychlá, bez problémů. Určitě zas někdy zopakuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci Adria navštěvujeme pravidelně během oběda... Krásné a čisté prostředí... Polední menu je bohaté, vždy si vybereme... Personál příjemný a jídlo chutné...
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo výborné, prostředí velmi klidné a příjemné, personál ochotný. Myslím, že je těžko hledat věci, které lze tomuto podniku vyčítat - pro nezbývá pouze, než jej doporučit.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Oběd v Adrii je vždycky moc příjemný. Obsluha je milá a rychlá, jídlo velmi chutné a za slušnou cenu. Prostředí podniku je velmi stylové, určitě stojí za návštěvu.
Kavárna Adria Kavárna Adria
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Kavárna Adria má skvělou lokaci i velmi stylové prostředí, vhodné pro drink s kamarády ze zahraničí. Mají kvalitní moravská vína (i rozlévaná) a dobře upravené snacky (velké jídlo jsem tam zatím neměl).
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Skvělý a milý personál, který nám navíc vyšel vstříc a udělal snídani i po době pro snídaně vyhrazené. Jídlo i servis byly vynikající, stejně tak prostředí vyniká.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Staff was most friendly and the food was way above what we expected. It had been several years since we visited Cafe Adria and it was a pleasant surprise. The lunch menu was extensive and offers a nice variety of dishes. Prices are most reasonable for the center of Prague. We will definitely go back.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Jídlo bylo výborné (!), ale čekali jsme na něj déle než jsme chtěli. Mladý personál (obsluhujících bylo mnohem víc, než kolik bylo třeba) byl sice ochotný, ale většina se znuděně ploužila po restauraci a chvílemi se bavili v hloučku u baru.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO