Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 40x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Adria

Restaurace s kavárnou o kapacitě 300 míst nabízí příjemné posezení v moderně zařízeném prostředí s terasou s výhledem na celý "Zlatý Kříž" Prahy. K dispozici jsou nekuřácké prostory. Připravují zde jídla české i mezinárodní kuchyně, speciality z grilu, dezerty. Prostory restaurace jsou vhodné pořádání rodinných oslav, školení, seminářů, kurzů, firemních setkání, svatebních hostin.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Kavárna Adria má skvělou lokaci i velmi stylové prostředí, vhodné pro drink s kamarády ze zahraničí. Mají kvalitní moravská vína (i rozlévaná) a dobře upravené snacky (velké jídlo jsem tam zatím neměl).
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Skvělý a milý personál, který nám navíc vyšel vstříc a udělal snídani i po době pro snídaně vyhrazené. Jídlo i servis byly vynikající, stejně tak prostředí vyniká.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Staff was most friendly and the food was way above what we expected. It had been several years since we visited Cafe Adria and it was a pleasant surprise. The lunch menu was extensive and offers a nice variety of dishes. Prices are most reasonable for the center of Prague. We will definitely go back.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO