Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 42x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Adria

Restaurace s kavárnou o kapacitě 300 míst nabízí příjemné posezení v moderně zařízeném prostředí s terasou s výhledem na celý "Zlatý Kříž" Prahy. K dispozici jsou nekuřácké prostory. Připravují zde jídla české i mezinárodní kuchyně, speciality z grilu, dezerty. Prostory restaurace jsou vhodné pořádání rodinných oslav, školení, seminářů, kurzů, firemních setkání, svatebních hostin.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo výborné, prostředí velmi klidné a příjemné, personál ochotný. Myslím, že je těžko hledat věci, které lze tomuto podniku vyčítat - pro nezbývá pouze, než jej doporučit.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Oběd v Adrii je vždycky moc příjemný. Obsluha je milá a rychlá, jídlo velmi chutné a za slušnou cenu. Prostředí podniku je velmi stylové, určitě stojí za návštěvu.
Kavárna Adria Kavárna Adria
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Kavárna Adria má skvělou lokaci i velmi stylové prostředí, vhodné pro drink s kamarády ze zahraničí. Mají kvalitní moravská vína (i rozlévaná) a dobře upravené snacky (velké jídlo jsem tam zatím neměl).
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO