Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 36x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Adria

Restaurace s kavárnou o kapacitě 300 míst nabízí příjemné posezení v moderně zařízeném prostředí s terasou s výhledem na celý "Zlatý Kříž" Prahy. K dispozici jsou nekuřácké prostory. Připravují zde jídla české i mezinárodní kuchyně, speciality z grilu, dezerty. Prostory restaurace jsou vhodné pořádání rodinných oslav, školení, seminářů, kurzů, firemních setkání, svatebních hostin.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Do této kavárny občas zajdu pokud se potřebuji s přáteli sejít v centru města, výhodou tohoto podniku je totiž jeho snadná dostupnost ze stanice metra. Prostředí je vyhovující, několikrát jsme podnik navštívili i s kočárkem a jídelní lístek je bohatý, včetně sezónních nabídek.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Adria nikdy nezklame. Ať už nabídkou speciálních pokrmů, nebo jednoduchých českých hotovek. Dnes jsme měli vynikající svíčkovou s omáčkou jako od maminky. Naše obsluha, pan Marek, byl příjemný, rychlý, atentivní a profesionální. Cena méně než je průměr v centru Prahy,
Kavárna Adria
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dnes jsme byli v kavárně Adriana zas na oběd a opět moc spokojeni. Již tradičně, prostředí moc příjemné, obsluha milá a rychlá, oběd z denní nabídky taky moc dobrý. Dezert a káva nám taky chutnali. Rádi se zas kdykoli vrátíme. Díky:-)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO