Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 47x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Adria

Restaurace s kavárnou o kapacitě 300 míst nabízí příjemné posezení v moderně zařízeném prostředí s terasou s výhledem na celý "Zlatý Kříž" Prahy. K dispozici jsou nekuřácké prostory. Připravují zde jídla české i mezinárodní kuchyně, speciality z grilu, dezerty. Prostory restaurace jsou vhodné pořádání rodinných oslav, školení, seminářů, kurzů, firemních setkání, svatebních hostin.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Posezení v Adrii na terase je prostě perfektní. Jídlo i pití výborné, opravdu kvalitní suroviny a šikovný kuchař. Celkový dojem kazí jen obsluha, která je trošku pomalá.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Moc se nám tu líbí prostředí kavárny. Stoly mezi sebou mají dostatečný prostor, takže máte soukromý a druzí Vám nekoukají do talíře... Jídlo jako vždy výborné. Tentokrát nás zklamala obsluha, která se chovala dost odměřeně... Nebývá to ale pravidlem proto i tak doporučuji kavárnu navštívit.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO