Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 91x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Kavárna a restaurace SAVOY

Přehled hodnocení
83% celkově
83% personál
84% prostředí
81% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 36x
4 30x
3 9x
2 3x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
V restauraci Savoy jsme byli už poněkolikáté. Opět na voucher ze Slevomatu na 2 pizzy. Ty tady dělají výborné. Vzhledem ke stále teplému počasí jsme seděli na zahrádce. Obsluha je fajn.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace Savoy opět nezklamala. Příjemné prostředí na zahrádce v těchto horkých dnech přijde vhod. Měli jsme pizzu a hamburger. Obojí skvělé, hamburger dokonce nad očekávání.
Celkově   
personál 1
prostředí 3
jídlo 4
Jídlo dost slušné, prostředí pěkné, obsluha katastrofa, disko hudba děsně nahlas. Sem už nevkročím. Čekal bych, že Savoy bude trochu na úrovni.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Kavarnu Savoy jsme nevstivili na zaklade koupeneho voucheru na 2 kavy a 2 vafle. Objednali jsme si 2x lungo a jednou vafle s cokoladou a jednou s malinami a vanilkou. Celkove jsme byli spokojeni, obsluha mila, jen ty vafle s malinami byly sussi.. priste bychom volili pouze ty s cokoladou. Celkove spokojenost :)
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Tak do restaurace jsme se těšili. než půjdeme večer za kulturou. Rezervace proběhla v pořádku i upozornění, že se na nás v restauraci těší. Jenomže jak jsme přišli, tak jsme zjistili, že v restauraci je uzavřená společnost, takže z jídla nic nebylo. Tak jsme šli ke "konkurenci" restaurace Na knoflíku. Tam jsme se výborně najedli.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Tuto restauraci jsem v posledních dnech navštívila několikrát a to z důvodu zakoupení voucherů na vafle a kávu. Káva vždy výborná, ale kvalita vaflí se rapidně změnila..... Ze začátku byly vafle horké, křupavé, zalité velkou hromádkou horkých malin. Při uplatňování posledních voucherů byly vafle tuhé a malin sotva lžička....Podnik, který nabídne vouchery a po zakoupení zákazníkem se kvalita i porce značně změní.....škoda.....
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Tentokrát jsem navštívila kavárnu s přítelem. Možná jsme měli trochu smůlu, protože kavárna byla rezervována pro velkou společnost, takže jsme na dezert čekali trochu déle, ale obsluha se omluvila a nabídla i kompenzaci za čekání. Takže vše v naprostém pořádku. Vafle i káva vynikající. Posezení na zahrádce velmi příjemné. Obsluha milá.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Do tohoto podniku jsme šly kvůli výuce salsy. Taneční lektor byl výborný. Obsluha byla milá, ale je potřeba si hlídat konzumaci-nastaly nesrovnalosti při placení, které byly způsobeny personálem. Celkově jsme ale z tohoto podniku měly výborný dojem.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
V restauraci Savoy jsme byli už poněkolikáté, opět na voucher na dvě pizzy. Tentokrát jsme byli na zahrádce, která už je zvětšená. Bylo tady moc příjemně. Obsluha sice pomalejší, ale nikam jsme nespěchali, tak to nevadilo. Pizza byla moc dobrá.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO