Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 91x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Kavárna a restaurace SAVOY

Příjemná kavárna v centru Brna. Nabízíme naše prostory pro nejrůznější společenské akce. Rádi pro Vás připravíme svatby, promoce, rodinné oslavy, firemní večírky, školení nebo i menší jednání s obchodními partnery. Samozřejmostí je individuální přístup ke každému zákazníkovi a zajištění služeb přesně dle jeho potřeb, včetně doprovodného programu. V případě zájmu zajistíme transfery, výlety a exkurze, hudbu a téměř vše co si budete přát. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, velmi rádi se Vám budeme věnovat.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
V restauraci Savoy jsme byli už poněkolikáté. Opět na voucher ze Slevomatu na 2 pizzy. Ty tady dělají výborné. Vzhledem ke stále teplému počasí jsme seděli na zahrádce. Obsluha je fajn.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace Savoy opět nezklamala. Příjemné prostředí na zahrádce v těchto horkých dnech přijde vhod. Měli jsme pizzu a hamburger. Obojí skvělé, hamburger dokonce nad očekávání.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO