Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83%   hodnoceno 90x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Kavárna a restaurace SAVOY

Příjemná kavárna v centru Brna. Nabízíme naše prostory pro nejrůznější společenské akce. Rádi pro Vás připravíme svatby, promoce, rodinné oslavy, firemní večírky, školení nebo i menší jednání s obchodními partnery. Samozřejmostí je individuální přístup ke každému zákazníkovi a zajištění služeb přesně dle jeho potřeb, včetně doprovodného programu. V případě zájmu zajistíme transfery, výlety a exkurze, hudbu a téměř vše co si budete přát. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, velmi rádi se Vám budeme věnovat.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace Savoy opět nezklamala. Příjemné prostředí na zahrádce v těchto horkých dnech přijde vhod. Měli jsme pizzu a hamburger. Obojí skvělé, hamburger dokonce nad očekávání.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Kavarnu Savoy jsme nevstivili na zaklade koupeneho voucheru na 2 kavy a 2 vafle. Objednali jsme si 2x lungo a jednou vafle s cokoladou a jednou s malinami a vanilkou. Celkove jsme byli spokojeni, obsluha mila, jen ty vafle s malinami byly sussi.. priste bychom volili pouze ty s cokoladou. Celkove spokojenost :)
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Tak do restaurace jsme se těšili. než půjdeme večer za kulturou. Rezervace proběhla v pořádku i upozornění, že se na nás v restauraci těší. Jenomže jak jsme přišli, tak jsme zjistili, že v restauraci je uzavřená společnost, takže z jídla nic nebylo. Tak jsme šli ke "konkurenci" restaurace Na knoflíku. Tam jsme se výborně najedli.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám