Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna a pekárna Les Kamarades

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Mily personal, utulny prostredi, excelentni snidane, dobra kava. Opravdu dobry podnik.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Dnes jsem po delší době zavítala s kamarádkou do Les Kamarades a byla jsem moc spokojená. Krásný vintage interiér jsem znala už z předchozích návštěv, uchvácena jsem byla z vitrníny se sladkým. Kdyby zde nebyl tvarohovo-borůvkový koláč, který byl pro mě jasnou volbou, bylo by těžké si vybrat. Vše vypadalo krásně a velmi chutně! Ale vsadím se, že na borůvkový koláč s tvarohem to nemělo. Kombinace křehkého těsta, sladkého tvarohu a sezónních borůvek byla pro mě dokonalá. K tomu jsem si dala ledovou kávu, která není vůbec sladká, dole se odděluje káva a nahoře asi smetana, mám to raději smíchané, ale zase plus za nedoslazování. Kamarádka měla fresh z grepu a ten byl moc dobrý. Návštěva byla za účelem popovídání si a také učení se, takže jsem byla jen ráda že obsluha k nám skoro vůbec nezašla a nerušila nás tak ( a nevyháněla :-)), ale trochu jsem se nad tím podivila. Určitě se sem ještě vrátím. Jedná se o jednu z mých oblíbených menších, ale útulných kavárniček. Není zde spoustu lidí, ale člověk si to zde užije.
Kavárna a pekárna Les Kamarades
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Velmi příjemné prostředí (snad jen s výjimkou příliš očividně umělého krbu) a sympatická obsluha. Víkendovou "Danuščinu chlapáckou snídani" (která je v zásadě klasickou anglickou snídaní) lze doporučit i ženám. Jediná drobná výtka - není možné platit kartou.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Kavárnu opravdu doporučuji! Já jsem ochutnala velký obložený chléb se sýrem, který hodně nasytí, a kamarádka měla lanýžový dort, který byl výtečný. Určitě jsme tam nebyly naposledy!

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO