Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 77 %    hodnoceno 6x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna a knihkupectví Blatouch

Přehled hodnocení
77% celkově
77% personál
83% prostředí
60% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 0x
4 4x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově    
personál 1
prostředí 3
jídlo 2
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Již dlouhá léta jeden z mých oblíbených podniků. Díky bohu se nijak zvlášť nemění, což platí i pro ceny. Zcela ideální pro dlouhá posezení (o samotě s knihou, nebo s přáteli). Atmosférou trochu připomíná Dobrou trafiku, ale na rozdíl od ní se tu většinou najde místo... Jo a čepují Hoegaardena, což je obzvlášť v létě velké plus.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Prijemne prostredi, ochotna i kdyz trochu pomala obsluha. Docela maly vyber napoju i jidla. Na jidlo se ceka delsi dobu, ale jeho kvalita je dobra. Doporucuji pro posezeni s kamarady na kafe. Atmosfera podniku je vyborna.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Blatouch je stálicí pražské kavárenské scény, decentní prostředí je vhodné jak pro pracovní schůzky, tak třeba rande. Po přestěhování ze Starého města na Vinohrady podnik sice trochu ztratil studentský esprit a také cenově se přizpůsobil mohovitější vinohradské klientele, ale stále rozhodně stojí za (nejednu) návštěvu. Zapracovat by se rozhodně dalo na zdejší kuchyni. Ale jinak pořád platí, že Blatouch je sázka na kavárenskou jistotu.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO