Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 58 %      hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna a knihkupectví Blatouch

Blatouch vznikl v roce 1993, jako jedna z prvních literárních kaváren na Starém Městě v Praze. Po třinácti letech se kavárna z důvodu restitucí původních prostor přestěhovala na Vinohrady, do ulice Americká 17. Svým hostům nabízí zajímavou kuchyni, která uspokojí mlsné jazýčky, včetně vegetariánských specialit. Členění místností umožňuje zcela oddělit nekuřáckou část s místem na hraní pro děti, a proto se také Blatouch pyšní diplomem, uděleným za "místo přátelské rodině". Blatouch kromě velmi příjemné kavárenské atmosféry nabízí také knihy, které je možné koupit anebo jen tak pročíst.

Recenze restaurace

Celkově    
personál 1
prostředí 3
jídlo 2
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Již dlouhá léta jeden z mých oblíbených podniků. Díky bohu se nijak zvlášť nemění, což platí i pro ceny. Zcela ideální pro dlouhá posezení (o samotě s knihou, nebo s přáteli). Atmosférou trochu připomíná Dobrou trafiku, ale na rozdíl od ní se tu většinou najde místo... Jo a čepují Hoegaardena, což je obzvlášť v létě velké plus.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO