Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 30x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna a cukrárna Šlágr

Přehled hodnocení
83% celkově
74% personál
88% prostředí
88% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 17x
4 8x
3 5x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Restauraci jsme navštívili za účelem pozdní snídaně (brunch). Jídlo bylo velmi dobré a porce velká. Prostředí příjemné, nicméně trochu tmavé. Obsluha nás zklamala, jelikož i při menším počtu návštěvníků u nás byla za celou dobu pouze jednou. Dort, který jsme si zašli sami objednat na bar nám obsluha nepřinesla a pokoušela se nám ho zaúčtovat.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Trochu malá" prvorepubliková" restaurace, bez prostorů jak za 1. republiky a to potrubí na teplo bez zakrytí se až příliš tříští s křesly a gauči. Jako snídaně, je dobré ale spíš si vybrat u pultu podle vzhledu a ne jen čekat co obsluha donese, protože k výběru jsem žádné info nedostal.
Kavárna a cukrárna Šlágr
Celkově   
personál 1
prostředí 4
jídlo 4
Přednosti: Příjemném prostředí (je fajn, že se taky dá sedět v křeslech a gaučích, což není v kavárnách dost časté) a atmosféra je taky velmi příjemná. Mají tu velmi dobré dorty a další pochutiny (vyzkoušeli jsme nakládaný hermelín a dort obojí bylo vynikající). Oceňuji i zajímavý a široký výběr limonád a nealkoholických nápojů. Například Berlínská limonáda byla velmi dobrá. Nedostatky: Největším nedostatkem je obsluha, která sice na začátku přijde ale pak Vás nechá na suchu. Takže vlastně máte pocit, že nevíte jestli si nemáte dojít k pultu pro objednávku samy, nebo jestli se dočkáte nějaké obsluhy. Dalším nedostatkem je menu, které sice obsahuje spoustu druhů nápojů ale docela bych ocenil, kdyby u cideru a dalších nápojů bylo napsáno něco víc než jen, že jde o cider nebo limonádu. Neustálé vyptávání se co je to za značku či druh mi přijde v dnešní době trochu trapné. O nabídce pochutin, snad kromě snídaní, se na menu moc informací nedozvíte. Najdete jen poznámku, že se se máte podívat do vitriny, což je dost nedostatečné na špičkovou kavárnu. Závěr: Určitě podnik stojí za návštěvu hlavně kvůli dortům a další nabídce lahůdek a nabídce limonád v příjemném prostředí. Vzkaz kavárně: Provozovatel podniku by si měl rozmyslet, zda je podnik plnohodnotnou kavárnou či cukrárnou, kde si objednáte u pultu a podle toho zákazníka informovat o způsobu obsluhy. Když zákazník netuší jak obsluha funguje, tak mu to dává jen záminku k tomu, aby smýšlel o podniku negativně, což je zbytečné.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Skvělá prvorepubliková cukrárna. Atmosféru velmi příjemně doplňuje dobová hudba. Naprosto excelentní zákusky i nápoje. Trochu menší výběr slaných pochutin. Jediné, co bych vytkla, je otvírací doba oproti dřívějšku zkrácená pouze do 20:00.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
V kavárně jsme byli na základě dárkového poukazu k mým narozeninám a moc se nám líbilo netradiční retro prostředí, hudba i retro oblečení pana obsluhujícího včetně sestřihu vlasů :-). Snídaně byla velmi chutná a absolutně mě dostali malé čerstvé croissanty a presso lungo s kardamomem. S sebou jsme si odnesli mega velký luxusní větrník jelikož nám na něj nezbylo místo, ale strašně nás lákal. Určitě zajdeme zase. Není nad to udělat si takovou víkendovou pohodičku.
Kavárna a cukrárna Šlágr Kavárna a cukrárna Šlágr Kavárna a cukrárna Šlágr
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná kavárna v prvorepublikovém stylu. Vynikající dorty a zákusky. Kromě kávy a čaje se můžete napít teplých domácích sirupů. Celkově bych řekl, že za málo peněz hodně muziky.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Kavárna působí moc prijemne,mají zde velky výběr dortů,ukroji Vam obri kus a cena se pohybuje kolem 60kc za kus. Usadili jsme se do kresilek,kde je intimnejsi atmosfera,jen nam prislo,ze tam je moc velké pritmi. Nebojte se rict o karafu vody,1l vyjde asi na 20kc
Kavárna a cukrárna Šlágr
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Když je potřeba o víkendu cukr, je potřeba kavárna Šlágr! Nejlepší dorty v Praze, příjemné prostředí v prvorepublikovém stylu. Škoda jen, že obsluha se občas vyspí špatně. Nic to nemění sle na tom, že když budu chtít udělat někomu radost, vezmu ho na nejlepší dort do Šlágru!
Kavárna a cukrárna Šlágr
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Obrovske zakusky a dorty, prumerna chut.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO