Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 38x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna a cukrárna Šlágr

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
My absolute top cafe in Prague. I have been loving this place since the first time I went there. The breakfasts are amazing, the cakes from other world. The atmosphere always good. I love the style and the variety in the menu, even though is just a cafe.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Restauraci jsme navštívili za účelem pozdní snídaně (brunch). Jídlo bylo velmi dobré a porce velká. Prostředí příjemné, nicméně trochu tmavé. Obsluha nás zklamala, jelikož i při menším počtu návštěvníků u nás byla za celou dobu pouze jednou. Dort, který jsme si zašli sami objednat na bar nám obsluha nepřinesla a pokoušela se nám ho zaúčtovat.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Trochu malá" prvorepubliková" restaurace, bez prostorů jak za 1. republiky a to potrubí na teplo bez zakrytí se až příliš tříští s křesly a gauči. Jako snídaně, je dobré ale spíš si vybrat u pultu podle vzhledu a ne jen čekat co obsluha donese, protože k výběru jsem žádné info nedostal.
Kavárna a cukrárna Šlágr
Celkově   
personál 1
prostředí 4
jídlo 4
Přednosti: Příjemném prostředí (je fajn, že se taky dá sedět v křeslech a gaučích, což není v kavárnách dost časté) a atmosféra je taky velmi příjemná. Mají tu velmi dobré dorty a další pochutiny (vyzkoušeli jsme nakládaný hermelín a dort obojí bylo vynikající). Oceňuji i zajímavý a široký výběr limonád a nealkoholických nápojů. Například Berlínská limonáda byla velmi dobrá. Nedostatky: Největším nedostatkem je obsluha, která sice na začátku přijde ale pak Vás nechá na suchu. Takže vlastně máte pocit, že nevíte jestli si nemáte dojít k pultu pro objednávku samy, nebo jestli se dočkáte nějaké obsluhy. Dalším nedostatkem je menu, které sice obsahuje spoustu druhů nápojů ale docela bych ocenil, kdyby u cideru a dalších nápojů bylo napsáno něco víc než jen, že jde o cider nebo limonádu. Neustálé vyptávání se co je to za značku či druh mi přijde v dnešní době trochu trapné. O nabídce pochutin, snad kromě snídaní, se na menu moc informací nedozvíte. Najdete jen poznámku, že se se máte podívat do vitriny, což je dost nedostatečné na špičkovou kavárnu. Závěr: Určitě podnik stojí za návštěvu hlavně kvůli dortům a další nabídce lahůdek a nabídce limonád v příjemném prostředí. Vzkaz kavárně: Provozovatel podniku by si měl rozmyslet, zda je podnik plnohodnotnou kavárnou či cukrárnou, kde si objednáte u pultu a podle toho zákazníka informovat o způsobu obsluhy. Když zákazník netuší jak obsluha funguje, tak mu to dává jen záminku k tomu, aby smýšlel o podniku negativně, což je zbytečné.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Skvělá prvorepubliková cukrárna. Atmosféru velmi příjemně doplňuje dobová hudba. Naprosto excelentní zákusky i nápoje. Trochu menší výběr slaných pochutin. Jediné, co bych vytkla, je otvírací doba oproti dřívějšku zkrácená pouze do 20:00.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO