Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 22x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna a cukrárna Šlágr

Kavárna - cukrárna ve stylu první republiky s vlastní výrobou domácích dortů a zákusků. Kavárna nabízí milé a útulné prostředí zařízené ve stylu let první třetiny dvacátého století a především zde upečené domácí zákusky, dorty a koláče, mnohdy podle receptů z kuchařek našich babiček. K výletu do časů minulých vás krom interiéru kavárny přenese i hudba. Díky dvěma originálním reproduktorům k Vám zaznívají písně tehdejších hvězd populární hudby, jako byli R. A .Dvorský, S. E. Nováček, Karel Ctibor, Karel Vlach s Arnoštem Kavkou a Allanovými sestrami a mnoho dalších.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Když je potřeba o víkendu cukr, je potřeba kavárna Šlágr! Nejlepší dorty v Praze, příjemné prostředí v prvorepublikovém stylu. Škoda jen, že obsluha se občas vyspí špatně. Nic to nemění sle na tom, že když budu chtít udělat někomu radost, vezmu ho na nejlepší dort do Šlágru!
Kavárna a cukrárna Šlágr
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Obrovske zakusky a dorty, prumerna chut.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Ve Šlágru jako vždy super. Bezvadná snídaně, výborná obsluha. JInak doporučuji ochutnat jejich zákusky, které jsou nejlepší v Praze. Nově mají i vlastní gelato. Takže určitě navštivte!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO