Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

3 fotky
Na mapě

Informace KAVÁRNA 16

Zaměřují se na office catering; office food a kompletní zajištění občerstvení pro vaše kanceláře. Nabízí čerstvé a domácí produkty z naší kuchyně, pekárny a cukrárny. Jsou jedineční v kreativitě a flexibilitě a rádi připravují produkty na míru dle přání našich klientů.

Vyzkoušejte KAVÁRNU 16. Nabídku připraví do 48 hodin od Vaší poptávky.

Chcete se přesvědčit o kvalitě produktů? Navštivte provozovnu Fresherie Bistro v budově City Green Court na pražské Pankráci.Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno