Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 29x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Katr restaurant

Katr restaurant najdete ve Vězeňské ulici, nedaleko Staroměstského náměstí - a zaměřují se tu na moderní českou i světovou gastronomii. Jedinečnost v Katr restaurantu tkví v grilech zabudovaných přímo ve stolech. Obsluha grilu je jednoduchá, rychlá a zábavná. Čerstvá masa, ryby či zeleninu si sami připravíte během chvilky. Poctivě přistupují už k výběru a zpracování surovin. Maso v prvotřídní bio kvalitě nakupují od prověřených řezníků. Populární české pochoutky, jako jsou například tlačenka nebo špekáčky, mají z vlastní výroby. Stejně tak si sami vyrábí další typicky české jídlo, knedlíky. Na čepu tak na vás čeká řízná tanková plzeň a určitě budete potěšeni i naším výběrem skvělých vín. Vidět je i do kuchyně. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvely personal, skvele prostredi a skvely gastronomicky zazitek! :)
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Za Katrem je fakt dobře - nejen kvůli dobrému pivu a nešizené míře, ale taky kvůli obsluze, která je fakt milá a slušná. Vynikající je nakládaný hermelín, ale i hovězí vývar je slušná jízda. Ceny vyšší, ale stojí za to.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Nebudem si nic nalhávat, nejlepší z jídel byla v Katru Plzeň. Pak obsluha - slečna měla smysl pro humor a pořád se usmívala. Plus, kde jidne potkáte partu ligových fotbalistů? :-)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO