Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 63x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Katr restaurant

Katr restaurant najdete ve Vězeňské ulici, nedaleko Staroměstského náměstí - a zaměřují se tu na moderní českou i světovou gastronomii. Jedinečnost v Katr restaurantu tkví v grilech zabudovaných přímo ve stolech. Obsluha grilu je jednoduchá, rychlá a zábavná. Čerstvá masa, ryby či zeleninu si sami připravíte během chvilky. Poctivě přistupují už k výběru a zpracování surovin. Maso v prvotřídní bio kvalitě nakupují od prověřených řezníků. Populární české pochoutky, jako jsou například tlačenka nebo špekáčky, mají z vlastní výroby. Stejně tak si sami vyrábí další typicky české jídlo, knedlíky. Na čepu tak na vás čeká řízná tanková plzeň a určitě budete potěšeni i naším výběrem skvělých vín. Vidět je i do kuchyně. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Oblíbená a velmi pěkná restaurace v centru Prahy, kousek od Dlouhé s výborným pivem a jídlem. Doporučuji pokud chcete navštívit typicky český podnik. Obsluha rychlá a milá.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Katr je zárukou perfektní tankové Plzně, milé a všímavé obsluhy i dobrého jídla. Zajímavou možností je vlastní příprava masa přímo na stole. Stačí si objednat a grilovat můžete sami.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO