Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 37x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Katr restaurant

Katr restaurant najdete ve Vězeňské ulici, nedaleko Staroměstského náměstí - a zaměřují se tu na moderní českou i světovou gastronomii. Jedinečnost v Katr restaurantu tkví v grilech zabudovaných přímo ve stolech. Obsluha grilu je jednoduchá, rychlá a zábavná. Čerstvá masa, ryby či zeleninu si sami připravíte během chvilky. Poctivě přistupují už k výběru a zpracování surovin. Maso v prvotřídní bio kvalitě nakupují od prověřených řezníků. Populární české pochoutky, jako jsou například tlačenka nebo špekáčky, mají z vlastní výroby. Stejně tak si sami vyrábí další typicky české jídlo, knedlíky. Na čepu tak na vás čeká řízná tanková plzeň a určitě budete potěšeni i naším výběrem skvělých vín. Vidět je i do kuchyně. 

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Objednávka, obsluha, kvalita celkem na dobré úrovni, ovšem velké překvapení na konci. Na účtu všechny porce na grill 2x protože na lístku je nenápadně uvedeno že každá porce musí být minimálně 200g, takže maso 200g (o čemž pochybuju, bylo to tak 150g) a klobásky 200g, cena celkem s jedním pivem 800,- Kč, takže celkem drahá sranda pro jednoho člověka. Samozřejmě klobásky jsem nesnědl a mezi námi za 310,- běžné klobásky je tak trochu nesmysl, za to si dám jinde biftek.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Prilis nakoureno, ale jinak vse perfektni!
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Kuřacka část tomuto jinak skvělému podniku nesluší.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO