Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Kašpárkova Hasičárna Opava

Kašpárkova Hasičárna Opava nabízí velký výběr kvalitních jídel a pizz, ke kterým se skvěle hodí vína z vinotéky, která dováží Moravské vinařství Víno Hruška. Máte možnost zde oslavit své narozeniny, svatby, křtiny, firemní večírky a ostatní společenské akce, pro které je vytvořen taneční parket.

Recenze restaurace

Celkově     
personál 3
prostředí 2
jídlo 2
Dlouho se čeká na jídlo, studené jídlo. Káva byla docela hned, ale zákusek půl hodiny po kávě. Pak dojde určitý druh alkoholického nápoje. Po restauraci běhají a řvou děti. O WC raději by nepsala. Ženský jen jeden a druhý snad tekl. Opravdu dost zklamaná.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pěkné prostředí, vstřícný servis, obědové menu podáno společně s jídlem z karty, pizza nadprůměrná, dobré místo pro obchodní jednání nebo větší sešlost, chybí akorát salónek.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO