Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 73 %    hodnoceno 16x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kapaba restaurant

Hodnocení restaurace

Celkově    
personál 1
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Rezervace přes Restu někdy fungují, někdy ne - nechápu... Pizzu zde hodnotím kladně, i když se ve Zlíně dají najít i lepší pizzerie. Velké mínus patří prostředí restaurace. I když sedíte v nekuřácké části, stejně cítíte neustále kouřový odér a pak načuchne i oblečení...
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Hezká, příjemná restaurace v blízkosti centra dostupná MHD, velmi milý a ochotný personál a výborná alžírská káva. Posezení v této restauraci bylo příjemným zážitkem.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Dali jsme si pizzu, byla dobrá (all pollo), nečekali jsme dlouho, dokonce na požádání změněn základ jiné pizzy. Personál normál, na můj vkus zbytečně moc akční. Prostředí obyčejné. V nekuřácké části byl přeci jen cítit cigaretový kouř.
Celkově   
personál 1
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí restaurace je příjemné, personál milý a pozorný a obsluha rychlá. Pizza, kterou jsem si objednala, byla výborná. Určitě se do této restaurace opět vrátím.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
I když se tentorkát rezervace přes www.restu.cz nezdařila (byla potvrzena, ale v restauraci o ní obsluha nevěděla), volná místa byla a byli jsme obslouženi.Jen vzhledem k obsazenosti restaurace jsme dlouho čekali. Pizza byla jako vždy výborná, obsluhující personál příjemný a ochotný.
Celkově  
personál 2
prostředí 3
jídlo 4
Do této restaurace chodím často a vždy jsem byla velmi, velmi spokojená. Ze své poslední návštěvy v pátek 1. července však mám k obsluhujícímu muži velké výhrady. Přes www.slevíci.cz jsme měli, jako již několikrát v minulosti, zakoupen voucher na pizzu, kterou jsme si měli vybírat z 16 druhů (takto bylo inzerováno v nabídce voucheru). Při objedávání však obsluhující muž na každou námi vybranou pizzu odpověděl, že nelze. Nabídka se tak "smrskla" asi na 4-5 druhů. Velmi mě tento přístup, který neodpovídal nabídce voucheru, mrzí a docela pokazil můj dřívější velmi dobrý dojem z této restaurace.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do této restaurace chodím velmi ráda. Prostředí je příjemné, obsluha rychlá, personál milý a pozorný a hlavně - nedělá žádný rozdíl mezi normálními hosty a hosty se slevovým voucherem, jak tomu v některých restauracích bývá. Pizza, kterou jsem si objednala, byla výborná.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO