Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 8x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kapaba restaurant

Restaurace v centru Zlína nabízí kvalitní a čerstvé jídlo české a italské kuchyně, pizzu, saláty, dezerty a moučníky, rozvoz jídla.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
I když se tentorkát rezervace přes www.restu.cz nezdařila (byla potvrzena, ale v restauraci o ní obsluha nevěděla), volná místa byla a byli jsme obslouženi.Jen vzhledem k obsazenosti restaurace jsme dlouho čekali. Pizza byla jako vždy výborná, obsluhující personál příjemný a ochotný.
Celkově  
personál 2
prostředí 3
jídlo 4
Do této restaurace chodím často a vždy jsem byla velmi, velmi spokojená. Ze své poslední návštěvy v pátek 1. července však mám k obsluhujícímu muži velké výhrady. Přes www.slevíci.cz jsme měli, jako již několikrát v minulosti, zakoupen voucher na pizzu, kterou jsme si měli vybírat z 16 druhů (takto bylo inzerováno v nabídce voucheru). Při objedávání však obsluhující muž na každou námi vybranou pizzu odpověděl, že nelze. Nabídka se tak "smrskla" asi na 4-5 druhů. Velmi mě tento přístup, který neodpovídal nabídce voucheru, mrzí a docela pokazil můj dřívější velmi dobrý dojem z této restaurace.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do této restaurace chodím velmi ráda. Prostředí je příjemné, obsluha rychlá, personál milý a pozorný a hlavně - nedělá žádný rozdíl mezi normálními hosty a hosty se slevovým voucherem, jak tomu v některých restauracích bývá. Pizza, kterou jsem si objednala, byla výborná.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO