Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

5 fotek

Hodnocení Restaurace Kantýna

  • Celkem:
  • Jídlo: 5
  • Personál: 4
  • Prostředí: 4

Po půl roce zase v tomto podniku – chtělo by se mi říci: až po půl roce, I když I to má svůj důvod a rovnou si řekněme, že tím důvodem jsou ceny. Ne že by neodpovídaly kvalitě, nicméně sem zkrátka nelze chodit na polední meníčko, ostatně ani jej tedy nepropagují. Ale popořadě. Prostory jsou dosti netradiční. Prý tady dřív bývala banka. A vskutku, když se nad prostorovým uspořádáním člověk zamyslí, tak bankovní přepážky nahradila z jedné strany kuchyně s výdejním pultem, ze strany druhé výčepní pult a zbytek jsou prostory pro sedící jedlíky. Jaký to pěkný přerod administrativy v blažený podnik! Nese to však s sebou nepříjemný dopad na atmosféru – hluk se tu rozléhá téměř bez zábran, tedy zde žádné intimčo na diskusi nehledejte. U vchodu člověk nafasuje konzumační lístek a pak hurá rovnou k výdeji jídla. Zde jsou dva kuchaři, kteří nabízejí laskominy prvotřídní kvality. Maso, masíčko, šťavnaté kýty a další lákadla, jimž zkrátka nelze odolat. To vše se skví na tácu, kam se pochoutky servírují. A pivo? To vám donesou ochotně až ke stolu. Suma sumárum: nejste-li zarytí vegetariáni, sem prostě musíte. Aspoň jednou za život.

  • Stránka:
  • 1
  • 2

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno