Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 89x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Vyšehradský restaurant Kandelábr

Přehled hodnocení
82% celkově
86% personál
82% prostředí
80% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 33x
4 41x
3 10x
2 2x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Tanková Plzeň pro pivaře :-p Super truper steaky. Jediné, co nemám na tédle restauraci ráda, že i když si objednáte místo v nekuřáckém prostoru, tak to není odděleno zdmi, takže i tak je to tam trochu cítit... Ale jinak doporučuju.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Obchodní večere podpořená výborným pivem a kvalitní kuchyní. Od polévky až po dezert nebylo co vytknout. Obsluha i přes velký počet hostů neztrácela přehled a člověk měl celý večer pocit výborného servisu. Děkuji!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vyšehradský kandelábr je moje oblíbená restaurace. Muži ocení tankovou Plzeň, já zase domácí limonádu, dobré rozlévané víno a výborné pokrmy. Zkuste kulajdu, je fakt top :-)
Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Recenze bohužel nevyzní vůbec dobře. Rezervaci jsme vytvořili na štědrovečerní oběd s tchánem. Když jsme v dešti do restaurace dorazili, zjistili jsme, že je zavřeno. Tak to byla opravdu rána pod pás. Místo krásné vánoční pohody jsme zoufale sháněli podnik, kam by jsme se vrtli, já si vyslechla, že si mohl myslet, že to tak dopadne... Prostě díky za výborný vánoční den!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Výborné tankové pivo, milý personál, parádní Devil burger. Prostě fajn restaurace na Vyšehradě.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
My friends love the beer, I love the cuisine :-)
Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Vyšehradský kandelábr a jeho burger nemá chybu, obsluha příjemná a pozorná, víno velmi dobré, ostatní měli vegetariánská jídla a taky si moc pochvalovali. Voda ve džbánku k vínu je bohužel servírována s citronem, to úplně k vínu neladí a je velmi drahá. Při konzumaci od sedmi do půlnoci jsme jich měli asi deset a platili 500 korun, kdyby byl třeba pátý džbánek ke stolu už zdarma, vypadalo by to lépe. Kandelábr, se ten večer představil jako nekuřácký, což bylo příjemné překvapení. Jinak tam byly kuřácké prostory odděleny mříží. Jaké bylo naše zděšení, když si agresivní kuřáci, chvíli před zavírací dobou začali zapalovat. Víno, jídlo, drahá voda ztratila chuť, naše oblečení ztratilo vůni. Doufám, že to v květnu skončí.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO