Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 62x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Vyšehradský restaurant Kandelábr

Přehled hodnocení
85% celkově
88% personál
84% prostředí
82% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 25x
4 28x
3 7x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace se nachazi na dobrem miste, velice prijemny personal. Prostredi restaurace moc pekne, jen pri vice lidech je zde velky ruch, spatna akustika, ale i tak se sem rad vratime. Na jidle jsme si velice pochutnali, mnamka! ;) :)
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Obědy super, musim říct, že jsem tu byl poprvé a jsem velmi překvapen dobrou gastronomií, obsluha během poledne taktak stíhá, při takovém masakru hostů během oběda. Musím doporučit a příště zase přijít, protože se vyplatí i chvíli počkat než se uvolní mista
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi mile mě potěšil místní personál, který i z posezení s kamarádkou nám vytvořil atmosféru romantické večeře, kde plápoly svíčky a na stůl nám málem přistávalo degustační romantické menu. Skvěle vypadající restaurace se skvělým jídlem a hbitou kuchyní i servisem. Jedinou výtkou tak zůstává neaktualizovaný jídelní lístek na internetu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Obsluha na zahrádce trochu chaotická - jedna objednávka přinesena 2x, tatarský biftek dodán již ochucený bez nabídky dochucení přímo u stolu, ale personál milý a ochotný. Jídlo výborné, pouze houbové rizoto hodně slané.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Prostředí příjemné, zvláště když jsme dorazili na pátou a nebylo ještě narváno, později byl trochu kravál, zvláště při sledování sportu v TV. Obsluha milá, v pořádku. Jidlo: steakové maso bylo lehce tužší, ostatní ok.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Velmi pěkná restaurace, která nabízí poledni menu. Dal jsem si francouzské brambory, které mi chutnaly. Velmi rychla obsluha, která ma oddělenou kurackou a nekurackou část.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Kandelábr je místo, kam se dá zajít jak na dobrou Plzeň, tak na dobré jídlo. Výběr je velký, každý si tam najde své. Obsluha byla taky v pohodě, jen díky promítání sportovního přenosu pohledy pánského osazenstva stále unikaly jinam. Ale to se dá, vzhledem k důležitosti zápasu, omluvit :)
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí restaurace, výborná klimatizace vnitřních prostor, venkovní zahrádka pod slunečníky oddělená zelení od ulice, pozorný a velice milý personál, výborné jídlo a pivo.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO